Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozbił się na drzewie, zostawił list pożegnalny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 kwietnia 2017 r. o 17:08 Powrót do artykułu
no bo jak za leżenei i rozmnażanie dają 500+ a za prace 1500 zł, to ludzie pracujący załamują się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
no bo jak za leżenei i rozmnażanie dają 500+ a za prace 1500 zł, to ludzie pracujący załamują się
Mama biła cię po głowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty masz naprawdę naje... w główce.  Żal  ci d  ściska kretynie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wmówiono ludziom że dlatego są nieszczęśliwi bo nie mają większego domu, nowszego samochodu, więcej zer na koncie, że nie mają już 20 lat, wyglądu modelki/modela, czy kilku partnerów seksualnych i tysięcy innych rzeczy. ludzie szukają duchowego pokoju, ukojenia, wypełnienie wewnętrznej pustki w tysiącach różnych zajęć i w różnych rzeczach ale nie znajdują i nie znajdą w nich, bo to co doczesne, światowe przemija, niszczeje, umiera więc nie wypełni pustki wewnętrznej, nie da nadziei, ukojenia, sensu. tylko to co wieczne może dać ukojenie i wypełnić wewnętrzną pustkę, dać sens i nadzieję nawet w najgorszych okolicznościach. ........ epidemia depresji, samobójstw to nie przypadek a ona dramatycznie się zwiększać wg prognoz m.in who [Światowa organizacja zdrowia ] - ale jest przed nią ochrona i jest na nią lekarstwo - jedyne lekarstwo : ” pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a ja wam dam ukojenie ” - ewangelia mateusza 11:28 biblia warszawska ----- życie wieczne, zmartwychwstanie, ratunek w jezusie - bogu : Żywej wszechmogące, doskonałej w miłości - osobie -- a nie w martwych religiach i zwodniczych organizacjach, ruchach religijnych jak rzymski katolicyzm czy m.in organizacja Świadków jehowy i inne : " jezus mu odpowiedział: ja jestem drogą, prawdą i życiem " - ewangelia jana 14:6a uwspółcześniona biblia gdańska - duchowa siła jest tylko zmartwychwstałym wszechmogącym zbawicielu - im bliżej niego, im bliższa relacja, zaufanie tym człowiek mocniejszy duchowo - a duchowa siła przekłada się na psychikę -- " ci, którzy ufają panu, nabierają siły " - księga izajasza 40:31 , ***s://mieczduchapulawy.wordpress.com/2016/12/27/first-blog-post/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...