Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie tak dawno napisałem w komentarzu pod poprzednim artykułem na ten temat, że budynek dworca w Puławach zostanie zburzony i byłem temu przeciwny, za co zbesztano mnie też tu na forum, że nie potrafię czytać artykułu ze zrozumieniem tekstu. No cóż może i nie potrafię, ale oferty już zostały złożone, a całkiem nowy budynek dworca będzie zbudowany od podstaw, a jak dobrze pójdzie to może jednak być naszą wizytówką... Chyba jestem sentymentalny i romantyczny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa.... patrząc na cięcia na kolei to na pewno wybiorą tą nie droższą ofertę. Już sobie wyobrażam ten nowy dworzec a'la kiosk. Raczej nie ma co się spodziewać rewelacji. PKP tnie koszta gdzie się da. Stary budynek jest fajny, ładnie się komponuje z nasypem. Nowy będzie pipidówą z dachem widocznym z peronu (bo parterowy ma być).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burzenie budynku o dobrej, modernistycznej bryle, w dobrym stanie technicznym, któremu jest potrzebne jedynie odświeżenie, aby wybudować parterowy kiosk z jedną kasą, gdzie nie będzie nawet możliwości ogrzania się jest absurdem niczym z Barei. Czy jest ktoś czuły na estetykę w tym mieście? Bo sądząc po powyższej decyzji, nastawianiu supermarketów w centrum miasta i niemodernizowanych potworkach z lat 90-tych - chyba nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...