Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kierowca??? chyba gówniarza
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja się pytam gdzie byli rodzice??
0
fd napisał:
kierowca??? chyba gówniarza
U nas mówi się "gówniorz" ;-)
0
WIADOMO RODZICE POŻYCZYLI AUTO LUB KUPILI SYNUSIOWI I W GŁÓWCE SIĘ PO ALKOHOLU POPRZEWRACAŁO !!!!!GÓWNIARZ WSTRĘTNY !!!!!W TAKIM WIEKU ZACZYNAĆ KRYMINALNĄ KARIERĘ !!!!!
0
Nie wiem jak się trzeba najebać aby w dom wjechać...
0
Prawo jazdy od 21 roku życia! 16 latek to jeszcze klocki stawia... nie tylko drewniane ale i w gacie!
0
brawo rodzice zamiast na dodatkowe zajęcia dla darmozjada kupiliscie mu auto.... szczescie ze nie zabił dziecka ... młody gieroj niech sobie jezdzi na autkach akumulatorkowych...apo 30 - tce dopiero dac mu szanse na prawko
0
16-letni kierowca To nie był kierowca!!!!!Kierowca legitymuje się uprawnieniami do prowadzenia pojazdów.A ten gnojek jest za młody aby uzyskać prawo jazdy
0
Zabójca! baranie !! zabójca!! a nie kierowca !!!
0
Młody, nie wiedzial, że butów już się nie oplaca reperować.
0
Autor <łm> niestety nie odróżnia "kierowcy" od "kierującego" niby proste, a dla <łm> za trudne.
0
widać, że to jakiś przegryw umysłowy, typowy wieśniak z czerwonym ryjem, a nie kierowca.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: