Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Trzeba sprawę bardzo dokładnie zbadać bo o już kolejny przypadek w ciągu kilku dni. Sekcja powinna być bardzo dokładna w szczególności pod kątem pobicia - nie od dziś wiadomo, że w milicji jest bardzo dużo agresywnych ludzi odreagowujących swoje problemy i trudne dzieciństwo. PS.Większość bijatyk na stadionach jest prowokowana przez słabo wykształconych milicjantów z prewencji, a dużą część dnia pracy spędzają pod budami kebabem rozglądając się czy przypadkiem nie zbliża się grupa dresów - bo po prostu w pojedynkę lub w parze - boją się ich.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zostawmy sprawę śledczym, prokuratorom, patologom i spółce. Skąd przepraszam, przekonanie, że to policjanci są odpowiedzialni za te przypadki zgonów? Ch...ra wie co Ci menele pili za nim trafili na Komendę, czy do aresztu. Zawsze najłatwiej zwalić na funkcjonariuszy policji. Wiem, że tęsknisz za tamtymi czasami ale milicji już nie ma. Musisz się z tym pogodzić, Towarzyszu, Obywatelu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
SPRAWDZIĆ CZY NIE PILI OD RUSKICH JAKIEJŚ BERBEKUCHY (alkoholu) Z POMIESZANYMI CHEMICZNYMI PŁYNAMI - A OSTATNIO CZĘSTO TO SIĘ ZDARZA W TYM WSCHODNIM REJONIE
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW Rewizja policji w mieszkaniu towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u www.lenartowicz-pzpr.cba.pl Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz. Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne. W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych. Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu. Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości. A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: