Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Biedak zbyt dosłownie wziął słowa księdza i narozrabiał! Czasem warto pomyśleć a nie wypełniać bezmyślnie to do czego klechy nawołują!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak? A cóż to takiego ksiądz mógł powiedzieć? ROTFL
0
Aktualności: Zdzisław W. w grudniu 1963 r. ukradł ze sklepowej pułki 3 paczki zapałek i denaturat. Mężczyzna od 46 lat przebywa w areszcie
0
Prawidłowo zinterpretował chłopina kazanie księdza..Ciekawe czego ono dotyczyło?
0
Mera napisał:
Prawidłowo zinterpretował chłopina kazanie księdza..Ciekawe czego ono dotyczyło?
Ale z ciebie imbecyl Mera. Po prostu szkoda słów..
0
Kazania napisał:
Biedak zbyt dosłownie wziął słowa księdza i narozrabiał! Czasem warto pomyśleć a nie wypełniać bezmyślnie to do czego klechy nawołują!
Jakaś plaga kretynów na tym forum czy co? Szkoda, że Ciebie nie zadźgał. Żyło by się lżej..
0
Kwiatek napisał:
Jakaś plaga kretynów na tym forum czy co? Szkoda, że Ciebie nie zadźgał. Żyło by się lżej..
O JAKI Z CIEBIE MIŁOSIERNY KATOLIK GRATULUJĘ PEWNIE BIEDNY FANATYKU ŻAŁUJESZ ŻE JUŻ NIE MA INKWIZYCJI ,JAKŻE BY SIĘ ŚWIETNIE ŻYŁO,TYLKO MIĘDZY SWYMI
0
. . . shit :/
0
Sami widzicie do czego prowadzi chodzenie do kościoła ! Omijajcie to to z daleka i bedzie git.
0
to jest typowe zachowanie zagorzałych katolików, przez to oni ciągle chodzą do kościoła, do spowiedzi, no bo jak dużo grzeszą to mają się z czego spowiadać i za co modlić. Ja jak jestem grzeczna to chodzę raz na 2-3 miesiące.
0
Kwiatek napisał:
Z kościoła żeś wurócił czy co? a może czarnuch [nie mlic z murzynkiem]
0
ja bym Nocka posłał do kościoła
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: