Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ryki: Śmierdzi w całym mieście

Utworzony przez jul, 20 czerwca 2011 o 13:16 Powrót do artykułu
śmierdzi, bo na wczasy do Ryk przyjechał Krzysztof Żuk.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jakie Puławy ? Ryki to powiat Rycki i nie wiem jakim prawem dodajecie do kategorii PUŁAWY ?? Proszę o odpowiedź.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czytelnik napisał:
Jakie Puławy ? Ryki to powiat Rycki i nie wiem jakim prawem dodajecie do kategorii PUŁAWY ?? Proszę o odpowiedź.
Co sie tak podniecasz jedna dziura wieksza od drugiej bez znaczenia gdzie dopieta masz swoja odpowiedz !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W tym mieście wiele spraw śmierdzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W tym mieście wiele spraw śmierdzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jak to na wsi
Zaloguj się, aby oddać głos
0
do przemyślenia prezesowi - a może by założyć jeszcze przedpodczyszczalnię ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Halo, gdzie nowe wiadomości - czy w Puławach i okolicach nic się nie dzieje ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW Rewizja policji w mieszkaniu towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u www.lenartowicz-pzpr.cba.pl Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz. Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne. W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych. Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu. Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwosci. A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jestem mieszkanką Ryk i zamieszkuję blisko Hortexu. Po pierwsze zaczynać artykuł od śmierdzi to mało elegancko. Hortex w Rykach był zawsze firmą dającą największe zatrudnienie tutaj i w okolicy. Myślę że w tym mieście jest więcej poważniejszych problemów jak to, że coś ktoś poczuł. Aż tak uciążliwe to nie jest jak to opisuje autor artykułu, bo te zapachy są niemal niewyczuwalne. Bardziej przeszkadzają teraz spaliny z Domków jednorodzinnych, bo mieszkańcy śmieci palą. Aż dusi....Zresztą chyba Ci sie najbardziej skarżą na Oczyszczalnie, którzy własnie mieszkają w domkach jednorodzinnych. Ja bym pomiary powietrza przeprowadziła ktoregos wieczoru, bo te spaliny są nie do wytrzymania. Życzyłabym autorowi tego artykułu, aby nauczył sie bardziej słowa dobierać..i więcej kultury życzę. Zdecydowanie od słowa śmierdzi się kulturalnej wypowiedzi nie zaczyna... Cóż za elokwentne słowa..haha
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Słoiki do miasteczka uciekły i udają teraz mieszczuchów, nagle śmierdzi:) ale jaja.. zapomnieli już o krowich plackach:)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: