Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sadurki: Wypadek i wahadło na trasie Lublin-Nałęczów

Utworzony przez lubelak, 23 sierpnia 2011 o 11:04 Powrót do artykułu
Czy można by to przetłumaczyć na Polski?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Redaktorze!!! Wstyd pisać takie artykuły. "Na początku wjazdu do Nałęczowa" to nie po polsku:) , "Na miejscu prawdopodobnie jest kilka karetek pogotowia oraz śmigłowiec - "W zdarzeniu brało udział dwóch uczestników." - aż tyle karetek dla dwóch uczestników? pozdrawiam
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jak on to przetłumaczą jak to żydzi
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kolejny wypadek na tym skrzyżowaniu? Czyżby kierowca busa dostał prawo jazdy w zamian za kopertę skoro nie zna znaków poziomych w postaci linii ciągłej?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widziałem to po fakcie. Ciągnik dwóch częściach, wyglądało to dość poważnie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co się czepiacie biednego redaktora? Każdy chyba zrozumiał sens tego artykułu. Założę się, że nikt z was nie napisałby tego lepiej!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
sadurki nie są na wjeżdzie do nałłłęczowa tylko bochotnica
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TEn ciągnik wyjechała na drogę skręcał w lewo a bus wyprzedzał samochody i chyba nie zauważył skręcającego ciągnika. Słychać było ostre hamowanie . Ciągnik przepołowił się i przygniótł kierowcę, bus ledwo co ominął drzewo. Świadkowie pomogli wyjść kierowcy ciągnika a kierowca busa sam wyszedł widać było że z lewej dłoni leciała mu krew.Był w szoku. Wyglądało to strasznie i trwało może z 2 sekundy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW Rewizja policji w mieszkaniu towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u www.lenartowicz-pzpr.cba.pl Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz. Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne. W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych. Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu. Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości. A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną! Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR. PZPR jestem bardzo wdzięczny. Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat. Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku. Do wstąpienia do PZPR namówił mnie mój Ojciec i Brat. PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy. Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki. Po prostu wiedziałem jak się w życiu dobrze ustawić. Nieudacznicy potrafią mi tylko zazdrościć. Jestem dumny, że byłem w PZPR! Służę wiernie komunistycznej sprawie jak prawdziwy komunista i za to jestem obecnie represjonowany! www.lenartowicz-pzpr.cba.pl Mój telefon: 609 146 746 Mail: majulena@wp.pl Jerzy Lenartowicz
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: