Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Siedmioro dzieci zaraziło się i ... wyszło ze szpitala. Nie "zaraziły się i wyszły".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siedmioro dzieci zaraziło się i wyszlo ze szpitala. Nie "zaraziły się i wyszły".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozmawiajcie z rodzicami.Zachorowań na salmonellę jest 21 Niech ktoś przebada dzieci!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieci chorowaly juz 25 kwietnia(sobota) a sanepid zbadal jedzenie kuchnie itd 30 kwietnia czyli jedzenie ktore jadly dzieci do 24 kwietnia niezostalo zbadane. Zachorowalo 21 dzieci tylko 7 trafilo do szpitala a to tylko dlatego ze reszta cierpiala w domu bo Pani Dyrektor przedszkola nie informowala rodzicow(komunikat byl dopiero 4 maja). to skoro 21 dzieci z tego samego przedzkola choroje to jak to mozliwe ze sie nie zarazily w przedzkolu. tylko teraz kazdy chcial by zeby sprawa sie nie rozniosla i wszystko najlepiej` zamiesc pod dywan`. a tak na marginesie to kto dzieciom daje do jedzenia winogron i mleko w kartoniku- chyba tylko tak wyglada podwieczorek w przedszkolu nr 7.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również nie rozumiem dlaczego nie zostały przebadane wszystkie dzieci, jeśli mojemu dziecku wyjda teraz badania ze nie jest nosicielem to skąd mam meć ta pewność ze gdy wróci do przedszkola znowu ktoś go nie zarazi. Pani dyrektor mi tej gwarancji nie da. Dziwie sie brakiem kompetentności p. dyrektor to są kolosalne zaniedbania z jej strony,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,kjmnjjmm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...