Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sam sobie podniósł szlaban na przejeździe

Utworzony przez piszcie lepiej, 9 listopada 2009 r. o 21:02 Powrót do artykułu
"Kierowca wpadł". Wpadl bo mial pecha? A jakby nie bylo monitoringu to by mu sie udalo? Dlaczego dziennikarze opisuja rzeczywistosc z pozycji osob lamiacych prawo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpada to się z panienką. Ten osobnik został złapany na łamaniu prawa.... Polecam autorowi tego tekstu, tekst o analfabetyźmie wśród gimnazialistów. Właśnie przez takie głupie wpadki językowe dziennikarzy cierpi nasz język. Gratuluje wpadki panie dziennikarzu. PS. mi sie też zdarza pisać nie ,,po polskiemu'', tylko ja za to pieniędzy nie biorę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ludzie to idioci. Podniósł sobie szlaban i pojechał zadowolony....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIP napisał:
Gratuluje wpadki panie dziennikarzu.
Przyczepiacie się, jak rzep psiego ogona. Macie coś na sumieniu, skoro słowo "wpadł" kojarzy wam się z jednym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszcie lepiej napisał:
"Kierowca wpadł". Wpadl bo mial pecha? A jakby nie bylo monitoringu to by mu sie udalo? Dlaczego dziennikarze opisuja rzeczywistosc z pozycji osob lamiacych prawo?
Przyczepiasz się, to i ja się przyczepię.... Panie o nicku "piszcie lepiej" - pisz pan lepiej, bo wcale nie używasz polskich znaków. Bylo czy było, udalo czy udało? Więcej ogłady - piszcie lepiej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...