Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanatorium ZNP w Nałęczowie: Kuracjusze żyją jak w igloo

Utworzony przez były kuracjusz z Lublina, 8 lutego 2012 r. o 09:50 Powrót do artykułu
Byłem w tym sanatorium gdy dyrektorem była p.Żardecka (chyba poprawnie napisałem nazwisko).Ale ją trzeba był przenieść do Ciechocinka,bo trzeba było zatrudnić obecną dyrektorkę. córka szefowej ZNP z Lublina Dodam,że za poprzedniczki warunki sanatoryjne były bardzo dobre,trwały remonty,które z chwilą zmiany dyrekcji jakimś dziwnym trafem nie zostały zakończone...... Nepotyzm nie tylko w PO ale także w socjalistycznym ZNP Pozdrówka dla p.Żardeckiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie wchodzi w grę nepotyzm nie ma miejsca na profesjonalizm. Mloda dziewczyna po studiach ma otrzymać pozycje dyrektora i otrzymuje. Działa jak potrafi bądź bardziej nie potrafi. Wystarczy Mama działacz i poparcie Mamy przez (...). Traci na tym kuracjusz i spoleczeństwo, nie tylko na braku ciepła w pokoju ale wszyscy ponosimy starty ekonomoczne.
Ostatnio edytowany 10 lutego 2012 r. o 12:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 42 latach pracy 1 raz pojechałem w ramach NFZ do sanatorium ZNP Nałeczów.Pech chciał, że zima tego roku daje nam wszystkim we znaki, również i mnie - kuracjuszowi.Temperatura w pokoju poniżej 18 st., w łazience można łamać sople (brak ogrzewania),a na dokładkę w pokoju brak regulatora grzejnika. I cóż, byłem zmuszony zakupić tak zwana "farelkę".Obsługa oferowała koc, ponieważ dostępne grzejniki rozeszły się jak świeże bułeczki. I tak ma wyglądać sanatorium ? Dokąd MY zmierzamy?Czy tylko w płatnych sanatoriach mogą być normalne warunki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swego czasu pracowałam w tym Sanatorium, więc wiele spraw z nam od podszewki. Prawda jest taka: 1.rzeczywiście system grzewczy jest niewydolny. (Remonty zapoczątkowane przez poprzednią dyrekcję) nie zostały zakończone bowiem jak pisał mój poprzednik p. Dyrektor, która je zapoczątkowała należało przenieść do Ciechocinka, by zwolnić miejsce dla młodej "Gąski" - córki znanej działaczki związkowej z Lublina. 2. Nie wystarczy być czyjąć córką - należy jeszce mieć wiedzę i doświadczenie. 3. Klasyczny przykład polskiego nepotyzmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
griffeys wholesale shoes griffeys High shoes nike air griffey max Women's Shoes griffeys Running shoes air max 2009 Cheap shoes air max 2011 Anta shoes air max 2012 Basketball shoes air max 90 High shoes kobe shoes Low shoes nike basketball shoes Designer shoes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem kuracjuszem z nfz od 16,02 w tym sanatorium z tego co sie zorientowalem to ta osoba jest dyrektorem od 1,o1 tego roku - jakaie remonty mila przeprowadzic w tym czasie (kilka tygodni)? ogrzewania w okresie grzewczym???? chyba ktos nie mysli racjonalnie!!! z tego co mowia pracownicy to wina poprzedniej dyrektorki z warszawy a nie tej mlodej! mlodosc to nie wada! teraz na budynku jest sporo ponad 20 stopni, jak byly takie mrozy to wszedzie bylo zimno, ale o tym juz nie napisza!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzednia dyrektorka została przeniesiona do Ciechocinka ponad 2 lata temu. Przez ten czas sanatorium kierowała pani z Warszawy - praktycznie na odległość. Stanowisko było trzymane przez ten czas dla obecnej, pani z plecami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warunki hotelowe uzdrowiska są powyżej dobrych. Kuracjusze aktualnie nie zyją w igloo. Temperatura w lutym w pokoju wynosiła 25-26 st. C. Wyżywienienie w sanatorium nalezy uznać za skromne. Przy oczekiwanych cenach 13, 22, 12 zł mozna przygotować objętościowo więcej i znacznie urozmaicono. Wyzywienie jest raczej dietą nisko-kalaoryczną, to tez jest zaleta sanatorium... Pozdrawiam kardiologicznych kuracjuszy uzdrowiska Je vous souhaite beaucoup de bonne santé, Pierre Varsovie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE MA JUZ IGLOO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były kuracjusz z Lublina napisał:
Byłem w tym sanatorium gdy dyrektorem była p.Żardecka (chyba poprawnie napisałem nazwisko).Ale ją trzeba był przenieść do Ciechocinka,bo trzeba było zatrudnić obecną dyrektorkę. córka szefowej ZNP z Lublina Dodam,że za poprzedniczki warunki sanatoryjne były bardzo dobre,trwały remonty,które z chwilą zmiany dyrekcji jakimś dziwnym trafem nie zostały zakończone...... Nepotyzm nie tylko w PO ale także w socjalistycznym ZNP Pozdrówka dla p.Żardeckiej
W 2003 roku nie ma juz igloo !!!! Donek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donald napisał:
W 2013 roku nie ma juz igloo !!!! Donek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam w tym roku ,w pokojach ciepło,zabiegi owszem też niczego sobie. Lekarze bardzo mili. Ale jeśli chodzi o dietę to zrobiony jadłospis na tydzień i powtarzany,nic dobrego, dietetyk się nie popisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój mąż przebywa obecnie w tym Sanatorium ZNP. Mielonka nadal bardzo popularna, warzyw jak na lekarstwo, paskudne i niedokładnie obierane ziemniaki.  Niebezpieczne schody i przeprowadzane byle jak remonty. Na pocieszenie - jeszcze tylko kilka dni pobytu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wróciłam z tego sanatorium Warunki socjalne średnie, Wyżywienie dość dobre.  zabiegi wykonywane solidnie szczególnie masaże przez pana krzysztofa.opieka kardiologiczna znikoma.miłe sympatyczne panie recepcjonistki i panie pokojowe.Nałęczów jako miasto zaniedbany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie przebywam w sanatorium. Nie zgadzam się z opinią że jest jak w igloo. U nas temperatura w pokoju dochodzi do 40 stopni. Jedzenie skromne ale wystarcza (nie dokupuję i nie chudnę). Zabiegi (treningi) bardzo przyjemne, szczególnie jak prowadzi taka miła młoda pani (blondyneczka).Pozdrawiam kuracjuszy turnusu ZUS-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w tym sanatorium w czerwcu  b.r. i wiecej tam nie pojadę i będe odradzał innym.Jest to "przechowalnia" kuracjuszy. Zadnej rozrywki typu Kulturalno Oswiatowej   w sanatorium. Kuracjuszy wysyła się do Pałacu Małachowskich na koncerty oddoalonego o 3 km ale  pni "dyrektor" to nie interesuje a oczkiem w jej gołwie jest kawiarnia gdzie ceny pobijają rekordy.(czasami wydaje się że dyrektorem jest najemca kawiarni). Kontakt w sprawie jakichkolwiek skarg trzeba kierować do zatrudnionego (chyba tylko po to kierownika) bo pani "dyrektor" nie ma na to czasu. Zatrudnianie swojego męża na prelekcje i płacenie mu z  sanatoryjnej kasy też chyba nie jest  moralne. Wygląda więc na to że rządzą tu tylko "układy" bo pani "dyrektor" nie ma zielonego pojęcia  co należy do jej obowiązkow. Gratuluje takiego wyboru szefowi Z..Z.  Z.N.P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni czytelnicy. W sanatorium ZNP przebywałam 5 lat temu i byłam bardzo zadowolana i mile zaskoczona zabiegami i wyżywieniem oraz sympatycznym kontaktem z byłą(jak się okazało po moim przyjezdzie)  dyrektor sanatorium. Czuło się tam wtedy domową atmosferę.W tym roku otrzymałam skierowani do ZNP w Nałęczowie i bardzo się ucieszyłam bo bardzo mile wspominam ten poprzedni pobyt. Jednak po kilku dniach pobytu  cała moja radość prysneła. Personel zastraszony, wyżywienie przeciętne. W sali konferencyjnej tylko prezentacje i prelekcje  (jak mówią pracownicy to między innymi prowadzi je mąż pani dyrektor) żadnego koncertu (poprzednio był przynajmniej jeden). Zapewne pani dyrektor traktuje to jako rozrywkę dla kuracjuszy. Mam problemy z chodzeniem (i nie tylko ja w tym sanatorium) i chętnie na miejscu posłuchali byśmy jakiegoś koncertu nawet za drobną  opłatą. W kawiarni lipa nie zespół, ajent bardzo wulgarny,  i ceny bardzo wysokie jak na moją kieszeń więc tam nie chodzę a wode kupuję w recepcji. Panią dyrektor widzę tylko jak przychodzi na obiad. W sprawie skarg przyjmuje tyko wtedy jak ma "dobry chumor i czas" Jestem  bardzo zawiedziona tym pobytem a opinie na ten temat są podzielane przez większość kuracjuszy z którymi rozmawiałam. Wiec jak najdalej od ZNP w Nałęczowie. Nowa pani dyrektor powinna poszukać sobie  innej pracy bo do tej się nie nadaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni czytelnicy. W sanatorium ZNP przebywałam 5 lat temu i byłam bardzo zadowolana i mile zaskoczona zabiegami i wyżywieniem oraz sympatycznym kontaktem z byłą(jak się okazało po moim przyjezdzie)  dyrektor sanatorium. Czuło się tam wtedy domową atmosferę.W tym roku otrzymałam skierowani do ZNP w Nałęczowie i bardzo się ucieszyłam bo bardzo mile wspominam ten poprzedni pobyt. Jednak po kilku dniach pobytu  cała moja radość prysneła. Personel zastraszony, wyżywienie przeciętne. W sali konferencyjnej tylko prezentacje i prelekcje  (jak mówią pracownicy to między innymi prowadzi je mąż pani dyrektor) żadnego koncertu (poprzednio był przynajmniej jeden). Zapewne pani dyrektor traktuje to jako rozrywkę dla kuracjuszy. Mam problemy z chodzeniem (i nie tylko ja w tym sanatorium) i chętnie na miejscu posłuchali byśmy jakiegoś koncertu nawet za drobną  opłatą. W kawiarni lipa nie zespół, ajent bardzo wulgarny,  i ceny bardzo wysokie jak na moją kieszeń więc tam nie chodzę a wode kupuję w recepcji. Panią dyrektor widzę tylko jak przychodzi na obiad. W sprawie skarg przyjmuje tyko wtedy jak ma "dobry chumor i czas" Jestem  bardzo zawiedziona tym pobytem a opinie na ten temat są podzielane przez większość kuracjuszy z którymi rozmawiałam. Wiec jak najdalej od ZNP w Nałęczowie. Nowa pani dyrektor powinna poszukać sobie  innej pracy bo do tej się nie nadaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcami.Młoda zdufana gąska nie ma pojęcia o funkcji dyrektora ale ma mocne  "plecy"swojej mamy a tym samym Warszawy .Może w koszykówce lub w siatkówce mogła by się wykazać bo ma ku temu warunki. Problem sam się rozwiąże gdy Nałęczów straci status Uzdrowiska bo na to się zanosi. Tiry i wielka ilość samochodów zanieczyszcza środowisko przejeżdzając przez centrum Nałęczowa a na obwodnicę nie ma szans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasze społeczeństwo jest nauczone, że wszystko mu się należy. Najlepiej obsługa jak w pięciogwiazdkowym hotelu, posiłki w pokoju. Jedni chcą rozrywki, koncertów, dyskotek, a inni radia Maryja i TV Trwam w pokojach. I wszyscy chcą dostać swoje jednocześnie, bo tutaj są i im się należy. Ale za taki luksus trzeba zapłacić, a czy to NFZ czy ZUS płaci określone stawki . I tak jest w całej Polsce. Status sanatorium musi spełniać standardy określone przez przepisy i zatwierdzone przez powyższe instytucje. Nikt nie musi korzystać z tych dobrodziejstw na siłę i za karę. Jadę do sanatorium bo chcę, a nie muszę. Jak tak czytam te idiotyzmy od zupy, kawiarni, poprzez dyrektora to się zastanawiam - po co wy Kuracjusze tam jedziecie???????? A swoją drogą aby móc się wypowiadać na różne tematy to wypadałoby mieć troszkę wiedzy i nie rzucać kamieniami ,bo może bardziej jesteście grzeszni niż ci których obrażacie. A nepotyzm???  Był, jest i będzie. To sanatorium nie jest wyjątkiem i nie ze względu na Dyrektorkę. Może ta "gąska" ma więcej wiedzy i umiejętności niż niejeden "doświadczony" dyrektor. Mój pobyt tutaj nie był koszmarem, ale ubaw z zachowań innych miałam niczym w kabarecie.  Pozdrawiam Nałęczów.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...