Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
sądy nie są od litowania się, ale od ferowania wyroków zgodnych z obowiązującym prawem. Najprawdopodobniej zachodzi jakaś okoliczność przemawiająca na korzyść Słupska. Nie znam się na tym, ale jeśli wykonawca/podwykonawca nie dotrzymuje z góry ustalonych terminów, to zlecający posiada prawo wypowiedzenia umowy, jak i żądania rekompensaty. Słyszałem o dziwacznym argumencie (co nie znaczy, że to fakt) niedoszacowania przez wykonawcę kosztorysu. Nie mniej jednak na jakiejś podstawie wygrali przetarg i w tym wypadku Słupska nie interesuje ewentualny zysk lub strata puławskiej firmy! Szkoda mi zatrudnionych mogących utracić pracę w wypadku ogłoszenia upadłości Termochemu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy stawianie ponad prawem jakichś innych racji to nie kaczyzm przypadkiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się chce wygrać przetarg to przy decydującej najniższej cenie zaniża się tą cenę, a potem próbuje ją podnieść w trakcie realizacji projektu. Czasami tak się udaje jak wykonawca i zleceniodawca dobrze ze sobą żyją, ale jak relacje są czysto biznesowe to amba fatima. Albo się dokłada do roboty, albo w najgorszym przypadku ogłasza upadłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba cos sądom się pomyliło i zapomnieli, że u władzy nie jest już antypolska opcja liberalno pedalska ale wreszcie Polacy zaczęli stawiać warunki podnosząc się z kolan. Nie może być tak, żeby ludzi zostawić na bruku bo jakiś kochający inaczej chce przytulic kilkadziesiąt miljonow złotych! Mam nadzieje że w Warszawie dowiedzą się jak i co poszlo nie tak. Czytałem ze i w Chełmie postawili się polskiemu rządowi i wystawili obcym na sprzedaż działki w strefie co to zrobili aby obcy przejmowal nasz majątek i dobrobyt narodowy! Narodzie podnoś się z kolan i kontroluj wyzyskiwaczy polskiego chłopa i robotnika bo to jest sól ziemi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wezmę kredyt, to sąd się nade mną zlituje? Tak z jedną bańkę bym wziął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu sąd udowodnił, że w nosie ma prawo, bo to prawnicy decydują o być albo nie być wszystkich pozostałych Polaków. Sąd zakpił z prawa, pokazał, że są równi i równiejsi? Co na to TK? Bo tu ewidentnie złamano Konstytucyjne prawo równości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pożniej mówią w TV jaki to Biedroń kompetentny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pedalski sąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie, piszecie i w końcu nie wiadomo jakie te przestoje były, że Słupsk zerwał umowę. Mi się wydaje, że jak ktoś robi umowę na tak duży obiekt to w umowie są podane terminy, a przynajmniej powinny. Jak wykonawca ich nie dotrzymuje - to zlecający na podstawie zapisów umowy ma prawo wg tych zapisów postąpić. Czyli skoro Słupsk zerwał umowę to rozumiem, że Termochem się nie wywiązał z jej zapisów - więc nie rozumiem, dlaczego Termochem jest poszkodowany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąd w sprawach gospodarczych powinien kierować się przepisami prawa, a nie litością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bzdura że nie zaważyło to na kondycjiTermochemu. Firma zalega z płatnościami. Byczek robi dobrą minę do kiepskiej gry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...