Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zapraszamy, jest co obejrzeć i co pokazać! http://www.panoramio.com/photo/26818919
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ah tak, o ile się nie mylę "ranczo" też jest lubelskie, a jakoś dochodów nie ma, inwestycji nie ma, pracy nie ma, jedyne co jest to frustracja ... cikawe jak dużo jeszcze trzeba aby obrucić to miasto w pył? a nie, sorry praca jest dla dzieci bogatych rodziców, tacy zawsze coś znajdą ... a jak człowieku składasz 8 cv jednego miecha i nikt nie dzwoni, to weź tu się nie zdenerwój ... no choćby żeby upaść nisko i pójść na budowę
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ten serial jest żałosny
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ehh wy ?! napisał:
o ile się nie mylę "ranczo" też jest lubelskie
Nie tylko "Ranczo". Akcja "Plebanii" też rozgrywa się na Lubelszczyźnie. Już w kilku serialach jeśli scenarzyści chcą pokazać "wieś spokojną, wieś wesołą, nieskalaną techniką i nowoczesnością" to na miejsce akcji wybiera się Lubelszczyznę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Właśnie widziałem ze dwa dni temu jak przy okazji promował się przyszły kandydat na... senatora. W miejsce "produkt placement" będziemy mieli "people placement" za puliczne pieniądze wspierane funduszami UE. Stoi za tym człowiek, który już się tak napromował, że w końcu w sztabie wyborczym lokalnych POlityków wylądował. 1 mln już wcześniej wydali na koncerta wielkiego - pamiętasz choć jedną zrotkę ze śpiewania tego przed wyborczego? A teraz konkrety tej wybitnie kosztożernej kampanii promocyjnej pana Franaszka i spółki - w roku ubiegłym ruch turystyczny na lubelszczyznę spadł o 0,4% w stosunku do roku 2009. W roku 2009 spadł również o 0,4% w stosunku do 2008. Wot efektywna po lityka promocyjna.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
Nie tylko "Ranczo". Akcja "Plebanii" też rozgrywa się na Lubelszczyźnie. Już w kilku serialach jeśli scenarzyści chcą pokazać "wieś spokojną, wieś wesołą, nieskalaną techniką i nowoczesnością" to na miejsce akcji wybiera się Lubelszczyznę.
Zapomniałeś dodać, że jest to zarazem region kraju o najniższych zarobkach jego mieszkańców. O UE już szkoda nawet wspominać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie oglądałam tego serialu, ale skoro chcą promować lubelskie to może zacznę
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja nawet jestem u Pogodnych na Facebooku, też się dołączcie! Podobno mają być niedługo wielkie konkursy z $$ do wygrania
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nowe wiadomości pojawiają się na tej stronie z taką częstotliwością, że tak naprawdę wystarczyłoby tu zajrzeć raz w miesiącu..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
LENARTOWICZ Rewizja policji w mieszkaniu towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u www.lenartowicz-pzpr.cba.pl Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz. Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne. W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych będę systematycznie przekazywał mediom oraz wszystkim posłom na Sejm RP, ze wszystkich Klubów i Kół poselskich. Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu. Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwosci. A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: