Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Setki podpisów przeciwko nowemu stadionowi

Utworzony przez wxx, 10 lutego 2009 o 23:56 Powrót do artykułu
A ja chciałbym się podpisać za budową stadionu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TEMU PANU ------KEBABA DARMOWEGO... CO ŁASKA
0
Stali przy Galerii Zielonej (co widać ). Nachalnie namawiali Ludzi do podpisu. Chcieli fotografować. Kamera telewizyjna w pogotowiu. A Ludzie co robili ...........? Olewali Ich równo !!!!!!!
0
Za tym ktoś stoi co to finansuje i kieruje ,wybrano kilku młodych wojowniczych ludzi obiecując im pewnie stołki radnych.
0
ty deb***u jak przez ciebie nie zbudują stadionu to cie za jaja powiesimy!!!!!!!!!!!!!!
0
Jak patrze i slucham tego barana to mnie krew zalewa! Nocek spier.... !
0
Jak nic nie budują, to się żalą.... że zastój, że brak inwestycji.... a jak już coś budują, to protestują, że budują. Kuźwa, co za oszołomstwo w tym mieście. I jak tu tą Polskę budować? Z takimi Warszwy po 1945 roku by kuźwa nie odbudowali....
0
A PO CHOLERE NOWY STADIN NA TYM NIE MA KTO GRAC A DLA GARSTKI WIDZOW WYDAWAC TYLE MILIONOW ZASTANOWCIE SIE
0
Przecież na tym obiekcie ma mieć przygotowania jedna z zagranicznych drużyn grających na EURO 2012 podobno. więc chyba dobrze by było abyśmy się pokazali z dobrym stadionem. Gdy będzie nowe dobre boisko i nowoczesne trybuny to i puławska pilka będzie się rozwijała.
0
Nocek wielki prezes hahahahaha
0
smiech po prostu,miasto z IV ligowa druzynka,a buduja stadion jak narodowy,inwestycja 100 lecia. Niezle sobie prezydent poczyna, ludzie jak barany:chcemy stadionu,duma miasta, a kto na nim bedzie gral jak dacie sobie go postawic prezydento sobie powie:pulawiaki to buraki,a ja mam kabze pelna niezle jaja
0
Nieważne jak, byle o nas mówili - tak panie prezesie? Przygotowanko do wyborow samorzadowych???
0
WEŻ SE KOLEŚ JAKĄŚ DZIEWCZYNE ZNAJDŹ, NO ALBO CHŁOPAKA. NIE BĘDZIESZ TAK SAM NA MROZIE MUSIAŁ STAĆ, NAOGLĄDAŁEŚ SIĘ JAKIŚ PIERDÓŁ W TV I MYŚLISZ ŻE JAKIŚ POLITYK Z CIEBIE BĘDZIE
0
porażka totalna ... zainteresowanym na @ kompromitujące foty. Warto bo żadko takie fenomeny się zdarzają
Ostatnio edytowany 13 lutego 2009 o 12:28
0
Stadion za 80 milionów złotych? Miasto nie ma tyle pieniędzy, a długi spłacać będzie młodzież w podatkach za parę lat. Stadion można wybudować za 10 milionów, bez tych zadaszeń i innych szczegółów... 1) Całą zimę stadion stałby pusty.. 2) Jest pełnowymiarowe boisko koło szkoły numer 9, które jest cały czas zamknięte. 3) Dobrze, niech nawet się EWENTUALNIE zgodzą na wysłanie jednej z drużyn do Puław (w co szczerze wątpie). Po Euro 2012 co stanie się z tym stadionem? Będzie to samo co ze "starym" - stał pusty. Po co nam stadion za 80 milionów, na mecze 4 ligi? Niech za te 40 milionów halę sportową z trybunami na 7,000-10,000 miejsc wybudują! Przynajmniej będzie na siebie zarabiała, bo czy to wynajem sali gier na jakieś koncerty czy inne happeningi... W Puławach mamy ekstraklasę piłki ręcznej, to i nasi szczypiorniści mieliby przyzwoite warunki to gry... Nawet w zimie hala nie stałaby bezużyteczna.. nie sądzicie?
0
To jak z pijakiem co chciał się napić piwa i chciał kupić caly browar. Dla jednego pzrygotowania i tak wątpliwego brać takie obciążenie dla mieszkańców to skrajna nieodpowiedzialność. Niech klub Wisła z Panem Prezydentem budują za swoje! Ale Pan Prezydent ze swojej prywatnej kasy ma za mało a Klub goły w ryj. Taka duża budowa to niezłe pole do "popisu" a potem znowu będą aresztować "DZIAŁACZY SPORTOWYCH" Zróbcie porządek z ulicami, i róbcie takie inwestycje za publiczne pieniądze które dotyczą wszystkich mieszkańców miasta a nie tylko garstki która będzie miała dostęp do stadionu. JA MÓWIĘ NIE!!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: