Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to, że w kraju już nikt niczego uczciwie nie pilnuje ,to jedno ,ale trwały upadek człowieczeństwa ,to fakt
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Coś w tym jest, ale bardziej istotne jest to, żeby na te groby później przychodzić, a z tym nie jest tak u nas źle. Pamięć o zmarłych - to jest najważniejsze.   Z tego co wiem w Szwecji zasadnicza większość przypadków to kremacja a nie tradycyjny pochówek, przy czym 90% urn nikt z rodziny nie odbiera.   To dopiero jest upadek.
0
Cofamy się lata wstecz. W 1996 r. zmarł mój wujek. Mama pojechała do kostnicy, a tam ciała leżały nagie jedne na drugich :/ Polska rzeczywistość.
0
No przecież oni juz nic nie powiedzą... wiec od razu w jeden dół straszne.
0
Nasz szacunek do zmarłych krewnych, pamięć o nich, chodzenie na cmentarz to coś, co jest charakterystyczne dla Polaków i dlatego właśnie nie musimy stać się tacy jak inni Europejczycy i nadal pozostać LUDŹMI.  
0
I taki szum po bredniach napisanych przez filipowską? A może tam mieszkają jeszcze komisici, albo to wina gazów rozpylanych przez rosjan. Ludzie zacznijcie czytać inne gazety. Pozdrawiam i obudzcie się.
0
Zastanówmy się ile może być przypadków pochowania nie swojego krewnego tylko obca osobę. Gdyby nie to ze rodzina życzy sobie otworzenia trumny na cmentarzu bądź w kaplicy pochowani ludzie nie byli by naszym bliskim. To co działo się w kostnicy przechodzi ludzkie pojęcie. Brak szacunku do zmarłych i jeszcze na lewo zarabiać na zmarłych. Dla rodziny jest przykrością sam pogrzeb a co oni czują jak się dowiedzą jak traktowano zwłoki bliskich.
0
a zeby pozniej ich tak potraktowali po smierci
0
tak pod rządami PO-ZSL wygląda Polska, żadnej odpowiedzialności, poszanowania drugiego człowieka nawet zmarłego,liczy się tylko  wyśmianie inaczej myślącego tego któr nie popiera tej siukty ,liczy się kasa ,gdzie do tej pory był starosta chyba przygotowywał się do przyjęcia bula i jego ferajny .Patrząc na to wszystko bierze człowieka na rzygi .Do czego oni nas doprowadzili a Polska to taki piękny kraj
0
Kontrolę? A to pani Dyrektor p.o. i była dyrektor nie wiedziały co się tam dzieje? Panie Starosto rozliczyć to towarzystwo .
0
I taki szum po bredniach napisanych przez filipowską? A może tam mieszkają jeszcze komisici, albo to wina gazów rozpylanych przez rosjan. Ludzie zacznijcie czytać inne gazety. Pozdrawiam i obudzcie się.
Ja też bym chciał, żeby to były brednie, ale tak się składa, że pracuję w szpitalu i wiele razy to widziałem. Dopóki tego nie opiosało Powiśle, nikt się tym nie interesował. Brawo za odwagę, bo potrzeba było wielkiej odwagi, żeby to ujawnić
0
nie mylmy chęci zaistnienia za wszelką cenę z odwagą... B)
Ja też bym chciał, żeby to były brednie, ale tak się składa, że pracuję w szpitalu i wiele razy to widziałem. Dopóki tego nie opiosało Powiśle, nikt się tym nie interesował. Brawo za odwagę, bo potrzeba było wielkiej odwagi, żeby to ujawnić

0
Wiem co przeżyłam korzystając z puławskiej kostnicy. Brawo dla lokalnych dziennikarzy za nagłośnienie tematu, bo wypowiedzieli wojnę pogrzebowej mafii działającej w Puławach. Szpital od lat zamiatał pod dywan bezprawne działania pracowników kostnicy
0
Wiem co przeżyłam korzystając z puławskiej kostnicy. Brawo dla lokalnych dziennikarzy za nagłośnienie tematu, bo wypowiedzieli wojnę pogrzebowej mafii działającej w Puławach. Szpital od lat zamiatał pod dywan bezprawne działania pracowników kostnicy
"Aniu, chwalą nas! A kto? Ty mnie, a ja was!" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
0
a co takiego tam Magda przeżyłaś? życie pozagrobowe? :D
0
Ciekawa sprawa, partnerka zamieszcza w swojej gazecie reklamę nowo otwartego zakładu pogrzebowego z chłodnią na kilkanaście ciał. W tym samym czasie jej partner odkrywa i opisuje na jednym z portali "mega aferę" z ciałami w przyszpitalnej kostnicy. Zbieg przypadków?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: