Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ślub Pauliny Sykut: Jak piękna pogodynka powie \"tak”

Utworzony przez from toleranted, 6 sierpnia 2011 o 07:50 Powrót do artykułu
I kogo to obchodzi ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dokładnie kogo to obchodzi!!!Lubelskie gazety i ich dziennikarze to dno!!!
0
Jaki kraj takie gwiazdy.. co mnie jakaś "chmurka" obchodzi? gwiazdą jest bo potrafi pokazać gdzie będzie padało a gdzie nie? Moim zdaniem prostszym zawodem jest tylko zawód kopacza kartofli..
0
Michał napisał:
Jaki kraj takie gwiazdy.. co mnie jakaś "chmurka" obchodzi? gwiazdą jest bo potrafi pokazać gdzie będzie padało a gdzie nie? Moim zdaniem prostszym zawodem jest tylko zawód kopacza kartofli..
Nie obrażaj zawodu kopacza kartofli... chociaż z drugiej strony jakieś pojęcie o rejonach geograficznych trzeba mieć, żeby tą prognozę pokazać... A czy ona taka piękna? W TV i gazetach, po tonie tapety i Photoshopie wygląda ok, ale na żywo... to już inna kobieta. Po mieście kręci się tysiące dziewczyn, o których nie mówi się "piękne", a jednak urodą ją przebijają.
0
I przez to wam wszystkim żal dupę ściska?
0
Boże zazdrościcie dziewczynie urody i tego że zdołała się wybić z bądź co bądź małych Puław. A to że lubelskie gazety to dno mogła napisać tylko niepocieszona swymi porażkami zawodowymi osoba, właśnie na lubelskim rynku. W innych miastach jeszcze bardziej ekscytują się tego typu sprawami, a u nas tylko ciągła zazdrość.. właśnie to "żal dupę ściska".
0
Kto to jest ? Co mnie to obchodzi ?
0
Gość napisał:
Kto to jest ? Co mnie to obchodzi ?
Nie wiem, ale widać strasznie ciężko jest uszanować, że jak nie Ciebie to może kogoś innego akurat obchodzi. Nie podoba się to nie czytaj - proste.
0
Polactwo w całej okazałości. Ile u was kompleksów, zawiści, zazdrości i bezinteresownej złości Pozdrowienia dla Pauliny z "dziewiątki". Wszystkiego dobrego i dużo szczęścia w życiu
0
"Tak" powie pewnie po rumuńsku.
0
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia oraz sukcesów w pracy
0
hunko napisał:
"Tak" powie pewnie po rumuńsku.
Twój tatuś był listonoszem więc jak powiesz? Zastanów się biedo co piszesz!!!
0
Barabasz napisał:
Nie obrażaj zawodu kopacza kartofli... chociaż z drugiej strony jakieś pojęcie o rejonach geograficznych trzeba mieć, żeby tą prognozę pokazać... A czy ona taka piękna? W TV i gazetach, po tonie tapety i Photoshopie wygląda ok, ale na żywo... to już inna kobieta. Po mieście kręci się tysiące dziewczyn, o których nie mówi się "piękne", a jednak urodą ją przebijają.
Pojęcie o rejonach geograficznych to powinien mieć uczeń gimnazjum z lekcji geografii o ile dobrze uważa .Okropna umiejętność.
0
pikny ślub z "pompom" a rozwód po cichutku za kilka latek... życie (wide Gardias)
0
i czym tu się podniecać!!!!!
0
Zdjecie zrobione na terminalu T2 na okeciu
0
"I need a dollar" http://www.youtube.com/watch?v=iR6oYX1D-0w :-)
0
co to za temat, kogo to interesuje. Mojego brata siostry męża stryj wydaje za mąż córkę i nikt o tym nie pisze.
0
Jeśli kogoś interesuje ślub Pauliny to informuje,że odbędzie się on 20 sierpnia br.
0
Ja tam nikomu źle nie życzę, ale znamy to z autopsji... że małżeństwa celebrytów nie trwają zbyt długo. Może się skończyć tak: długo ze sobą chodzili, krótko ze sobą po ślubie pobyli...
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: