Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Koledzy z aparatami...wstyd! Jak już idziecie na ślub robić zdjęcia, choćby gościnnie, to weźcie się ubierzcie jakoś...Koszulka polo? Dżinsy? Wstyd mi za was...Wieśniaki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na weselu bęwi się ok. 120-130 osób" aha bęwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za wydarzenie! A kogo to obchodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się dziecko zesra...o. Może jutro dacie zdjęcie z tego wydarzenia na okładkę ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy o ich rozwodzie tez tak bedzie glosno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak roznegliżowana panna młoda,a co na to ksiądz proboszcz? Może należało narzucić coś na te ramionka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też chcę laskę 10 lat młodszą ale nie mam tyle kasy co Pan Młody. Na marginesie - jest ona spokrewniona z byłym nauczycielem Przysposobienia Obronnego z "Chemika", p. Sykutem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to ta Paulina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam kobiety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DNO DNO DNO Artykuł na zamówienie. Kim oni wogóle są ????????????????????????? Najpierw poinformowali media o tym gdzie ślub kto będzie grał a później zgrywają się przed znajomymi. deb***izm!! ochrona pod publikę i opis jakiegoś idiotycznego wesela. Rynsztok a nie impreza. Nigdy nie sądziłem, że dziennik wschodni tak nisko upadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie antytetyczności suknia świetna ze sex shopu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha - pół roku i bd po zabiegu : ] Kto ma kase- ten ma lżej,ten może wyrywać 10 lat młodsze od siebie Panienki ; D To nie jest miłość- to jest SPONSORING ! : D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzygam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdrościcie i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ymh napisał:
Hahaha - pół roku i bd po zabiegu : ] Kto ma kase- ten ma lżej,ten może wyrywać 10 lat młodsze od siebie Panienki ; D To nie jest miłość- to jest SPONSORING ! : D
głupiś, trzdziestka nie za bardzo już może przebierać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i jest ładna ale ta suknia to raczej nie pasuje do okoliczności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paulinko mam nadzieję że i po ślubie dalej rogi będziesz przyprawiać temu jeleniowi, ostatnim razem było super!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
głupiś, trzdziestka nie za bardzo już może przebierać
A ten "pan młody" to wygląda trochę jak "teściu", no ale jeśli to nie sponsoring to gratulacje dla"pana młodego".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On troglodyta, ona blachara. Pasują do siebie. Ksiądz był zadowolony - na pewno postawił namiot, he, he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładna z niej laska i tyle, a te wpisy to pewnie generuje jedna osoba, kij ci w ryj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...