Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiecą, piją i grożą. Mieszkańcy skarżą się na wandali

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 lipca 2017 r. o 15:53 Powrót do artykułu
Żuk to żul radny ma rację, wykorzystuje straż miejska bo za to im się płaci, gdyby ich nie było robiła by to policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest kokretne działanie a nie pisanie dla pisania by się promować. Brawo Panowie, w Was siła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Co za politpoprawność! Nie od dziś wiadomo, że cygany nudzą się i rozrabiają, ale nasi stróże prawa oczywiście nic nie dostrzegają...
[justify]Przecież prezydent Grobel z radnymi na jesieni chcieli wprowadzić program ich integracji. Miał polegać na remoncie prywatnych  cygańskich mieszkań ( 10 tysi na mieszkanie) czy płaceniu ich dzieciom za to ze w ogóle zechcą iść do szkoły. Z tego co czytałem tylko radny Maj był przeciwko. Reszta przyklasnęła Groblowi. Nacisk społeczny spowodował ze sam Grobel musiał wycofać ten demoralizujący program na sesji.[/justify]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie konkretne działanie ??? Grafomaństwo Radnego Dyktafona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie za co oni piją ? Przecież tam nikt nie pracuje? Panie Grobel może za duże zasiłki z mopsu dostają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyganie wam przeszkadzają że od czasu do czasu pohałasują i popija? Jeszcze zatęsknicie za tymi kulturalnymi ludzmi jak wam Platforma Obywatelska ulokuje nachodzców muzułmańskich w każdej gminie w kazdej dzielnicy. Dobra końiec z biadoleniem świeczki w reke i na protest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ulicy Wroblewskiego 19 i 27 jest to samo przed blokiem picie i ćpanie. Wroblewskiego 19 pierwsze pietro jakaś melina dzień w dzień przed blokiem piją piwo i wino. Śpią na chodniku przed blokiem. Zasmiecają teren wokół bloku butelkami i papierami. Wroblewskiego 27 2 pietro i 4 pietro melina. Policja nie reaguje , po telefonie na 997 odpowiadają ze brak wolnych patroli i niestety nie przyjadą. Ludzie bierzcie sprawy w swoje ręce nikt wam nie pomoże. Na wroblewskiego 27 rzucają słoikami przez okno i demolują auta na parkingu i nic policja z tym nie robi. Pewnie można rzucać słoikami i butelkami z okna wiec jak menel może to i wy możecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Cyganie wam przeszkadzają że od czasu do czasu pohałasują i popija? Jeszcze zatęsknicie za tymi kulturalnymi ludzmi jak wam Platforma Obywatelska ulokuje nachodzców muzułmańskich w każdej gminie w kazdej dzielnicy. Dobra końiec z biadoleniem świeczki w reke i na protest.
 Jak na razie to puławski PIS w niczym nie rózni sie od Platformy. Mają nawet tego samego koalicjanta prezydenta Grobla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś Grobel chwalił Karpińskiego i teraz chwali Sadurska i Szulowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inteligencie myslisz ze to pis wybral sobie od tak Grobla? To wybircy wybrali JG na prezydenta. Co mial pis zrobic?obrazic sie? Trzeba pracowac dla dobra miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy był Jan Wawer. Wieloletni radny od Grobla. Na 110 lecie nadania praw miejskich przez cara Nowej Aleksandrii, które władze miasta wyprawiły w domu chemika, zaczął pod niebiosa wychwalać Małgorzatę Sadurską, Krzysztofa Szulowskiego oraz oczywiscie koalicjanta PIS Janusza Grobla. W podsumowaniu te towarzystwo określił jako GRUPĘ TRZYMAJĄCA WŁADZĘ w naszym mieście. Te wyznania nagrodzono rzęsistymi owacjami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Inteligencie myslisz ze to pis wybral sobie od tak Grobla? To wybircy wybrali JG na prezydenta. Co mial pis zrobic?obrazic sie? Trzeba pracowac dla dobra miasta
 Tak to wymarzony koalicjant PISowski . Bliski mentalnie i morlanie PIS owi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szyi krucyfiks, w głowie chęć by zabić, Stąd ten krótki list, Boże wybacz mi nienawiść, Nerwy i że myślę sercem, Nic nie poradzę, jestem odmieńcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież sikać godzinę aż staż przyjedzie nie będą hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz Grobel. Pomysłodawca programu integracji romskiej. Wraz ze swoimi PISowymi koalicjantami chcieli go zatwierdzić. To się nazywa dobra praca na rzecz miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Inteligencie myslisz ze to pis wybral sobie od tak Grobla? To wybircy wybrali JG na prezydenta. Co mial pis zrobic?obrazic sie? Trzeba pracowac dla dobra miasta
  Czy praca na rzecz maista w wydaniu Grobla i jego PISowskich koalicjantów to nastepne programy romskie i zwiekszanie socjalu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Cyganie wam przeszkadzają że od czasu do czasu pohałasują i popija? Jeszcze zatęsknicie za tymi kulturalnymi ludzmi jak wam Platforma Obywatelska ulokuje nachodzców muzułmańskich w każdej gminie w kazdej dzielnicy. Dobra końiec z biadoleniem świeczki w reke i na protest.
 Nie chcę ani cyganów ani uchodzców nawet 500km od domu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczyłem na Dudę i Rząd i na to że Polska żuli stanie się niechlubną historią -zawiodłem się . Mieliśmy pRezydenta matrioszkę , drugim był p.Rezydent Bolek ,nikczemnik który był denuncjatorem donoszącym na ludzi autentycznie walczących z komunistycznym reżimem. Trzeci to Olek kolejna sowiecka szuja która swoje "wykształcenie" szefowi ruskiego KGB Primakowowi i jego wpisom do swojego indeksu. Naród zreflektował i w końcu trafił swoim wyborem we właściwą osobę jaką był śp. Prof. Lech Kaczyński , ale go zamordowali. Po jeszcze ciepłym Lechu ta cała agenturalna banda wepchnęła ,co przyszło nam znosić z "BULEM" tego pierdołę który jedynie co to bez sensu pierd*lił i dorabiał się na "lepkich łapach". z tych wszystkich głosowałem jedynie na śp. Lecha i teraz na ...... niech to szlag trafi na tego STEFKA BURCZYMUCHĘ. Zastanawiam się czy go kupili czy wystraszyli ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławski PIS wszedł w kolacje w towarzyszem Groblem. Członkiem PZPR, szefem socjalistycznej młodzieżówki już w latach 70, Przy miejskich rządach od 1980r. zastępca naczelnika miasta stanu wojennego , Później pełnił funkcję ostatniego w historii PRL prezydenta miasta. Uzgodniony do prac tajnych przez Rejonowy Urząd Spraw Wewnętrznych. Ostatnio koalicjantem Platformy. Z ludźmi o takich wartościach puławski PIS wchodzi w koalicje? Ludzie z taka przeszłością sa bliscy PISowi światopoglądowo i ideowo? Jarek o tym wie????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W radzie miasta pis ma wiekszosc, jednak prezydent zostal wybrany z innego igrupowania. Zapewne osoba komentujaca/trolujaca zyje czasami gdy prezydenta wybierala rada. Polecam zaktualizowac wiedze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...