Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
KOD-owcy za miast ganiać i p.....ić głupoty w Warszawie mogli by tej rodzinie pomóc zdobyli by więcej punktów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest kara boska za grzechy jej męża :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem dwa komentarze i pochyliłem głowę w zadumie nad tępotą ich autorów...przypuszczam że nawet przeszczep mózgów od karaluchów im nie pomoże..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidujcie podatki od osób fizycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd wziąć pieniądze dla tylu potrzebujących? Zatem, skąd brać ... . Już lepiej. Friko, to ja Ci odpowiadam: Z POLSKICH PATENTÓW, KTÓRYCH NIE MA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok, nr konta, a jesli chcialbym przelew tradycyjny to jakie dane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest kara boska za grzechy jej męża :)
JEZELI TOBIE JEST TAKIE ZABAWNE.TO ZEBY ZROZUMIEC  TRZEBA TO PRZEZYC.WIEC ZYCZE CI TEGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sytuacja rodziny jest tragiczna.To co zobaczyłam zwaliło mnie z nóg.Znam tę rodzinę od paru lat i wiem,że wszystkie fundusze będą wydane na remont domu.Teraz wygląda to jako-tako,bo stoi dach,a w szopie stoi parę belek wełny.Potrzeby finansowe są ogromne do samego wykończenia budynku,więc na tym głównie powinniśmy się skupić. Podaję nr konta: 09 1090 2688 0000 0001 2125 8891 (nawet drobne kwoty nadawać można z banku i poczty). Proszę moich znajomych o wszelką pomoc na rzecz tej rodziny- gwarantuję rzetelne i uczciwe wydanie tych kwot na odbudowę domu - Beata Jegier-Filipiak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 zgłoście się do ryżego na zieloną wyspę!! ryży to ten, na którego dwa razy głosowaliście i któremu nadal d.pę liżecie!! tenże ryży, przywiózł z brukseli miliardy €uro!! Rozdaje wszystkim, na lewo i prawo!! Da wam ile trzeba!! musicie jednak nadal mu to d.psko lizać!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po szmal do ryżego jebnij się w ten pusty łeb debilu, bo inaczej nie można cię określić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie ze opisaliscie to z nr Konta. Choc nie za wiele to z angli tez łatwo mogę pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest kara boska za grzechy jej męża :)
Weź ty się marna kreaturo w łeb pie**olnij. Jak można wypisywać takie głupoty? Nie jesteś w stanie albo nie chcesz pomóc to przynajmniej zamilcz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na geotermię ojca dyrektora poszło 26 baniek, a tu ludzie potrzebują.... to się nazywa miłość bliźniego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest kara boska za grzechy jej męża :)
  Durny komentarz z durniem przed klawiaturą. I z czego tu się śmiać imbecylu? Z ludzkiego nieszczęścia. Jak ciebie to spotka to też byś był szczęśliwy jak ktoś by tak skomentował? Dureń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest kara boska za grzechy jej męża :)
  Durny komentarz z durniem przed klawiaturą. I z czego tu się śmiać imbecylu? Z ludzkiego nieszczęścia. Jak ciebie to spotka to też byś był szczęśliwy jak ktoś by tak skomentował? Dureń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sytuacja rodziny jest tragiczna.To co zobaczyłam zwaliło mnie z nóg.Znam tę rodzinę od paru lat i wiem,że wszystkie fundusze będą wydane na remont domu.Teraz wygląda to jako-tako,bo stoi dach,a w szopie stoi parę belek wełny.Potrzeby finansowe są ogromne do samego wykończenia budynku,więc na tym głównie powinniśmy się skupić. Podaję nr konta: 09 1090 2688 0000 0001 2125 8891 (nawet drobne kwoty nadawać można z banku i poczty). Proszę moich znajomych o wszelką pomoc na rzecz tej rodziny- gwarantuję rzetelne i uczciwe wydanie tych kwot na odbudowę domu - Beata Jegier-Filipiak
Prosze o kontakt andzelina.tylus@op.pl jestem w stanie pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok, nr konta, a jesli chcialbym przelew tradycyjny to jakie dane
a co potrzebujesz jeszcze jak masz imię i nazwisko i miejscowość???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...