Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek w Bochotnicy: 17-latek nie żyje

Utworzony przez krzysztof, 4 października 2011 r. o 22:34 Powrót do artykułu
Godzina ??? o 15.30 jechałem na pogrzeb do Kazimierza i już w tym miejscu był korek i tak jak inni zawróciłem, aby dojechać do Kazimierza przez Doły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie podali wszystkie, został potrącony przez samochód, ale ten nawet nie miała jak go ominąć 17-latek wraz z kolegami i koleżankami, czytaj gówniarzami, jechali samochodem w stronę Kazimierza na ostrym zakręcie na ul. Kazimierskiej 17 latek został przez resztę towarzystwa wypchnięty z samochodu wprost pod koła samochodu jadącego z naprzeciwka. Kierowca Opla nie miał nawet możliwości, żeby go ominąć, wyhamować... Cokolwiek. Na jego miejscu mógł być ktokolwiek inny, a teraz ma przez młodych gnoi człowieka na sumieniu. Chcą wprowadzać prawo jady od 16 roku życia?? Po co?? żeby więcej gnoi samochodami tatusiów pozbawiało życia innych? ps. Kierowca, który jechał samochodem wraz z resztą towarzystwa uciekli, a chłopaka (ich kolegę) reanimowali ponad pół godziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentując to i mówiąc o "gówniarzach" jestem pewny że nie masz pojęcia jak było i co się wydarzyło więc nie komentuj tego wypadku i swoje komentarze zachowaj dla siebie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat mieszkam obok, wiem dokładnie co się wydarzyło i normalni, dorośli- nie tylko z racji roku urodzenia- ludzie, nie wypierają się potem tego że tam byli, jechali tym samochodem i nie uciekają jak zwierzęta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś napisał:
nie podali wszystkie, został potrącony przez samochód, ale ten nawet nie miała jak go ominąć 17-latek wraz z kolegami i koleżankami, czytaj gówniarzami, jechali samochodem w stronę Kazimierza na ostrym zakręcie na ul. Kazimierskiej 17 latek został przez resztę towarzystwa wypchnięty z samochodu wprost pod koła samochodu jadącego z naprzeciwka. Kierowca Opla nie miał nawet możliwości, żeby go ominąć, wyhamować... Cokolwiek. Na jego miejscu mógł być ktokolwiek inny, a teraz ma przez młodych gnoi człowieka na sumieniu. Chcą wprowadzać prawo jady od 16 roku życia?? Po co?? żeby więcej gnoi samochodami tatusiów pozbawiało życia innych? ps. Kierowca, który jechał samochodem wraz z resztą towarzystwa uciekli, a chłopaka (ich kolegę) reanimowali ponad pół godziny.
na kazimierskim portalu, cytowana jest wypowiedź rzecznika policji, że kierowca opla jechał w stronę Kazimierza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Artykuł Jest niedokonca prawdziwy bo to nie był pieszy chłopak został wypchniety z samochodu przez swoich kolegów na ostrym zakrecie na ul kazimierskiej w bochotnicy chłopaki jechali w strone kazimierza pewnie do szkoły ale jeden z nich własnei został wypchniety i jeszcze na dodatek pod koła samochodu marki opel ktory nei miał jak go ominac ale przychamował chłopak 17letni trafił do szpitala ale obrazenia były tak duze ze nie dało sie go uratowac chłopak zmarł po pół godzinej reanimacji ((((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bochik napisał:
Ten Artykuł Jest niedokonca prawdziwy bo to nie był pieszy chłopak został wypchniety z samochodu przez swoich kolegów na ostrym zakrecie na ul kazimierskiej w bochotnicy chłopaki jechali w strone kazimierza pewnie do szkoły ale jeden z nich własnei został wypchniety i jeszcze na dodatek pod koła samochodu marki opel ktory nei miał jak go ominac ale przychamował chłopak 17letni trafił do szpitala ale obrazenia były tak duze ze nie dało sie go uratowac chłopak zmarł po pół godzinej reanimacji ((((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiadomo kto był kierowcą samochodu, z którego wypadł lub został wypchnięty 17-latek. To ustali Policja. Na pewno nie jechali do szkoły, bo godzina 15.20 to zbyt późno na zajęcia. Ten 17-latek był uczniem kazimierskiej szkoły, jak wielu innych jego kolegów. Czytając niektóre posty jestem przerażona jadem i zaciekłością niektórych piszących tu osób. Pytam dlaczego i po co? Znałam osobiście ofiarę i wierzcie Ci mi, że nie zasłużył na tak szybką śmierć, zwłaszcza w takich okolicznościach. Ocknijcie się ludzie! Zginął młody człowiek. Uszanujcie jego pamięć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z czarna:( byl za mlody na smierc zwlaszcza taka:( tak niedawno go widzialam usmiechnity i wogole a teraz... juz nigdy sie nie usmiechnie;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był• mój najlepszy kolega ;( nie zasluzyl sobie na to;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehhh . . . ta polska mlodziez nie pomyslal bym ze naszej mlodziezy moze przyjsc cos takiego do glowy . . . ehhh wspolczucia rodzinie i przyjaciolom http://vsevidno.com/news/detail.php?id=1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś z Was wie, jak nazywał się ten chłopak??? Wyrazy współczucia dla rodziny ofiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
Czy ktoś z Was wie, jak nazywał się ten chłopak??? Wyrazy współczucia dla rodziny ofiary.
Tak, wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś inny napisał:
akurat mieszkam obok, wiem dokładnie co się wydarzyło i normalni, dorośli- nie tylko z racji roku urodzenia- ludzie, nie wypierają się potem tego że tam byli, jechali tym samochodem i nie uciekają jak zwierzęta
Masz racje tak dorośli normalni ludzie się niezachowują , dlatego tam ktoś dobrze ujął że to byli zwykli guwniarze, każdy dorosły wiedziałby żetakie coś grozi tragedją , sam napewno nie wszedł pod tego opla bo wtedy wziął by go na maske a nie zderzakiem w głowe ten chłopak musiałbyć pochylony jak uderzył w niego kierowca opla .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś napisał:
nie podali wszystkie, został potrącony przez samochód, ale ten nawet nie miała jak go ominąć 17-latek wraz z kolegami i koleżankami, czytaj gówniarzami, jechali samochodem w stronę Kazimierza na ostrym zakręcie na ul. Kazimierskiej 17 latek został przez resztę towarzystwa wypchnięty z samochodu wprost pod koła samochodu jadącego z naprzeciwka. Kierowca Opla nie miał nawet możliwości, żeby go ominąć, wyhamować... Cokolwiek. Na jego miejscu mógł być ktokolwiek inny, a teraz ma przez młodych gnoi człowieka na sumieniu. Chcą wprowadzać prawo jady od 16 roku życia?? Po co?? żeby więcej gnoi samochodami tatusiów pozbawiało życia innych? ps. Kierowca, który jechał samochodem wraz z resztą towarzystwa uciekli, a chłopaka (ich kolegę) reanimowali ponad pół godziny.
Niemożna ich nazwać kolegami i koleżankami bo koledzy i koleżanki tak nie postępują , i mam nadzieje że sumienie niepozwoli im spać , to ogromna tragedia dla rodziny i znajomych tego chłopca, bardzo im wspułczuje sam mam dzieci i niewyobrażam sobie takiej sytuacji , a ci co uciekli z miejsca zdarzenia powinni wiedzieć że nietylko zabrali mu życie ale także skrzywdzili jego bliskich tak zachowują się potwory nie ludzie:(((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czk napisał:
To był• mój najlepszy kolega ;( nie zasluzyl sobie na to;(
nie zasłużył??? nie wypchneli go dla zabawy tylko za długi...i wszyscy o tym wiedzą! Nie chcę źle wypowiadac sie o zmarłym ale to nie żadna tajemnica że dzień w dzień chodził przyjarany...;/predzej czy później skończyło by się jakimś nieszczęściem....tylko jetsem w szoku ża doszło aż do takiej tragedii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inny napisał:
Komentując to i mówiąc o "gówniarzach" jestem pewny że nie masz pojęcia jak było i co się wydarzyło więc nie komentuj tego wypadku i swoje komentarze zachowaj dla siebie..
komentowac może każdy!!!! A normalny człowiek tak się nie zachowuje...może nie "gówniarze" a raczej zwykli deb***e! i chyab ty nie masz pojęcia jak było.....! Jak sie udaje "wielkiego gangstera" to niestety dochodzi do tragedii! Ludzie myślcie co robicie a nie zgrywajcie wielkich kozaków...a w domu trzęsiecie gaciami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wiecie kiedy bedzie pogrzeb tego 17 latka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sobotę, o godz. 12.00, w kazimierskiej Farze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
komentowac może każdy!!!! A normalny człowiek tak się nie zachowuje...może nie "gówniarze" a raczej zwykli deb***e! i chyab ty nie masz pojęcia jak było.....! Jak sie udaje "wielkiego gangstera" to niestety dochodzi do tragedii! Ludzie myślcie co robicie a nie zgrywajcie wielkich kozaków...a w domu trzęsiecie gaciami!
A czy przez to zasłużył na taką śmierć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...