Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek w Bochotnicy: 17-latek nie żyje

Utworzony przez krzysztof, 4 października 2011 r. o 22:34 Powrót do artykułu
Gość napisał:
nie zasłużył??? nie wypchneli go dla zabawy tylko za długi...i wszyscy o tym wiedzą! Nie chcę źle wypowiadac sie o zmarłym ale to nie żadna tajemnica że dzień w dzień chodził przyjarany...;/predzej czy później skończyło by się jakimś nieszczęściem....tylko jetsem w szoku ża doszło aż do takiej tragedii!
Długi można ściągac w inny sposób a nie odrazu wyrzucać pod inny samochód:(((a zrsztą on nawet niebył pełnoletni można było się zwrucić do rodziców o oddanie długu tak by postąpił każdy dorosły inteligentny człowiek.Nikt niema prawa zabierać drugiemu człowiekowi zycia , podobno policja ich już znalazła ciekawe czy będą potrafili spojrzeć w twarz rodzicom tego chłopca .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
komentowac może każdy!!!! A normalny człowiek tak się nie zachowuje...może nie "gówniarze" a raczej zwykli deb***e! i chyab ty nie masz pojęcia jak było.....! Jak sie udaje "wielkiego gangstera" to niestety dochodzi do tragedii! Ludzie myślcie co robicie a nie zgrywajcie wielkich kozaków...a w domu trzęsiecie gaciami!
No to przeczytaj post który wcześniej ktoś napisał przede mną.. Były tam jego koleżanki? A może koledzy z podwórka? Właśnie na tamtą chwilę wiedziałem zarys sytuacji. A osoba przede mną zapewne nie. Więc nie spinaj się bo to już nic nie pomoże. Zawsze ktoś puści plotę i później wychodzi 10 wersji zdarzenia. Sam już ze 3 słyszałem. Wracając do mojego poprzedniego postu chodziło mi o niepodawanie niesprawdzonych informacji. A takie właśnie były podane. I nadal uważasz że to byli "gówniarze"? Bo według mnie byli to jacyś niebezpieczne typki. Sam zapewne znałeś tego chłopaka więc sam oceń. Szkoda czasu na kłótnie. In memory of Damian. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych. Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Pulawa. Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych. Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzysci materialne. Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz. Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała ponad 50 tysięcy podpisów. Do chwili obecnej nikt z wyżej wymienionych oszustów nie poniósł konsekwencji karnych z tytułu tego przestępczego procederu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...