Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spalili plac zabaw. Na złość radnemu? "Choćby i trzy raz podpalali, to go odbuduję"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 czerwca 2017 r. o 20:31 Powrót do artykułu
Ja mogę wam wytłumaczyć powody bardzo łatwo, typowe efekty wychowania w rodzinie która utkwiła mentalnie w czasach komuny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakim trzeba być brudnym, prymitywnym śmieciem i s***elem żeby coś takiwgo zrobić. tfu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawcę/sprawców namierzyć, zgarnąć, zasądzić po 10ü tys. zł odszkodowania i zająć rodzinne mienie oraz wszystkie ich konta bankowe na poczet należnych wierzytelności, a puszczona w skarpetkach rodzinka sama wymierzy swemu sprawiedliwość w 'podzięce' za zgotowany im los w biedzie pod mostem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że zrobił to ktoś komu zabawy dzieciaków będą przeszkadzać.Jednak kopa w du..e to bym mu osobiście zasadził,że o karze finansowej nie wspomnę...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morał z tego taki, że nie tylko podpalano... Rzym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A plac zabaw na osiedlu podchorążych? Postawili trampoline z prywatnych pieniędzy to pania burmistrz kole w oczy i kazała rozebrać. Drewniane drabinki również bo spruchniale... Dzieci nie mają dosłownie nic. Zamiast się starać o dotacje z unii europejskiej albo chociaż nie robić pod górkę jeśli ktoś znajdzie inwestora to nie... Za rok przed wyborami będą mieli czym oczy mydlic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oprócz kary więzienia powinni za to podwójnie zapłacić, bo więzienie też kosztuje. A jak kasy nie mają to obciążyć rodzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...