Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Społeczny opór przeciwko nadajnikowi koło domów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 maja 2016 o 11:32 Powrót do artykułu
Siec powiadacie redaktorze? Wkażcie nie mnie te Siece na mapie bo nie wiem o które Siece wam sie rozchodzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Szczęch, może czas powrócić do gimnazjum? Nie Siec tylko SIELC. Ale to typowe - błąd na błędzie...
0
Ciemnota kipi jak zawsze. Ale telefony chcą mieć!
0
Owszem wieże BTS emitują szkodliwe promieniowanie, ale im wyższy maszt tym bezpieczniejszy. Masz taki słabo promieniuje w dół więc zgodnie z zasadą najciemniej pod latarnią raczej nie ma problemów poza walorami estetycznymi. Najmniej zdrowo mają mieszkańcy miast mieszkający na wysokich kondygnacjach. W miastach nadajniki umieszczane są przeważnie na dachach budynków publicznych - zaledwie na 4 czy 5 piętrze.
0
POSTAW SOBIE SAM W SWOIM OGRÓDKU, EKSPERCIE OD 7 BOLEŚCI,a ZASIĘG JEST U NAS I BEZ DODATKOWEGO MASZTU B.DOBRY
0
Co to za radny ten Pruchniak nic mu nie pasuje co by nie było w tej gminie to on zawsze jest na nie
0
Ciekawe dlaczego nie protestują przeciwko budowie obwodnicy Puław i S17. O co tu chodzi? Jak niewiadomo o co chodzi to napewno chodzi o .............
0
A kto widział taki nadajnik po środku wsi koło domow?
0
Wcale nie wszystko tylko głupoty, ty laiku.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: