Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spór o reklamę wójta Końskowoli w gminnej gazecie

Utworzony przez jj, 25 października 2014 r. o 13:49 Powrót do artykułu
Gminy wiejskie to wylęgarnie patologii, prywaty, zazwyczaj z nieomylnym i wszystkowiedzącym za nic mającym prawo wójtem. Radni to zakładnicy wójta bo każdy z nim powiązany jest w jakiś sposób osobowo, a to córka w szkole pracuję, żona w urzędzie, mąż konserwator w szkole i mamy w kraju taką patologię gdzie wójt siedzi na stołku przez 30 lat a radni włażą mu w d.p.sko bez wazeliny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że Pan wójt tak nie reklamował się jak mu prawko za jazdę po wódzie zabrali. Z tego co wiem to ten wójt już długo jest na stanowisku, może w końcu czas na zmiany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolek a Ty do czego pijesz????? Nigdy mandatu nie dostałeś?Najlepiej komuś wypominać błędy,niż patrzeć na swoje  :angry: Skoro tak Ci przeszkadza że wójt  już tyle kadencji jest na stanowisku to odpowiedz proszę dlaczego nie zgłosiłeś swojej kandydatury?!Chcielibyśmy się przekonać w jaki sposób byś nas jako społeczeństwo reprezentował i jakie zmiany ,projekty byś nam przedstawił.Do następnych wyborów  masz jeszcze parę lat a więc zapraszamy do starcia gminnych tytanów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zgłosiłem się bo nie chcę, ale jest jeden kontrkandydat Gołębiowskiego, który powinien zostać wybrany. Pan Głowacki znam go osobiście, bardzo mądry, uczciwy człowiek z pomysłem, który z pewnością pokierował by naszą gminą lepiej niż obecny wójt. Ponadto zmiana na tym stanowisku dobrze zrobi w gminie, ponieważ nie będzie starych układów i układzików, bo do tej pory każdy boi się wychylić przed szereg bo Pan Wójt nie lubi jak ktoś ma własny pomysł. Włącznie z całą radą gminy i jej przewodniczącą na czele na którą nie bez kozery " CZOPEK" mówią. A pro po mandatu- tak dostałem mandat, ale nie za jazdę po wódzie, bo taki głupi to ja nie jestem.A nasz obecny wójt jeździł po WÓDZIE. Uważam, że osoba karana nie powinna móc sprawować  funkcji wójta, burmistrza itp.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt reklamuje swoją drużynę, która już na pierwszej sesji podniesie pobory niezatapialnego wójta do 15tys. a nam podatki bo przecież kasa pusta. A z tą PRO FAMILY to przecież czysty przypadek jak w programach Cejrowskiego RĄSIA -RĄSIA...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Końskowoli czas na zmiany mam nadzieję, że nie będziecie głosować na Gołębiowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsie Dębskich, Kurowskich i cała Końskowola, to elektorat Starego Wójta. Obsadzona jest nim gmina i jak oni albo ich całe familie mogą nie zagłosować?? ! :D   A Wójt aby jeździ na spotkania "biznesowe", co jakiś czas zrobi im wyjazd integracyjny, da paczkę na święta, zaprosi na imieniny i żyją sobie pod piecem. Nikt inny nie ma szans się dostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajmy szanse młodym się wykazać. Do tej pory gdy było daleko do wyborów to nasz obecny wójt to nawet DZIEŃ DOBRY nie umiał odpowiedzieć a teraz jest milutki i uprzejmy. Co pieniądze robią z człowieka, zmniejszmy mu pensje o połowę to zobaczymy czy się będzie tak wywyższał nad biedniejszymi, bo biedny nie znaczy brak szacunku i kultury wobec innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też uważam, że czas na zmiany. Pan Gołębiowski już wystarczająco się na rządził, po za tym powinien mieć trochę godności i odpuścić start w wyborach  ze względu na to że był karany za to samo za co niedawno ukarano wójta wąwolnicy, który z resztą już nie kandyduje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam osobiście Pana Gołębiowskiego i jest on bardzo wporządku. Nigdy chyba nie będzie lepszego wójta niz on.:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam osobiście Pana Gołębiowskiego i jest on bardzo wporządku. Nigdy chyba nie będzie lepszego wójta niz on. :))
hahahahahahaha w porządku? chyba tylko dla kolegów pod kielicha jest w porządku. Też znam osobiście wójta i uważam, że w porządku to on nie jest. W szkole kasy nie ma na zatrudnienie anglisty tylko pedagog uczy dzieciaki babka bez jakiejkolwiek wiedzy w temacie, z wójt orlikiem się chwali, na h....j taki orlik drogi? dał by lepiej tę kasę na szkołę, albo oświetlił by niektóre drogi, chodników nie ma. Wójt woli lepiej kasę wydawać na sesje objazdowe i imprezy. W Końskowoli trzeba zmiany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pan Głowacki na Wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam osobiście Pana Gołębiowskiego i jest on bardzo wporządku. Nigdy chyba nie będzie lepszego wójta niz on. :))
mlody jestes i glupi gdyby ci kogos bliskiego pijany za kierownica wojt potrocil to wtedy napisz komentarz dla mnie taki czlowiek to kreatura a wyborcy ktorzy go popieraja to frajerzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam osobiście Pana Gołębiowskiego i jest on bardzo wporządku. Nigdy chyba nie będzie lepszego wójta niz on. :))
Aby określić kogoś za lepszego lub gorszego to trzeba mieć porównanie, a w przypadku ówczesnego Pana Wójta mamy do czynienia z funkcją dyktatoprską, a z histori wiemy co się dzieje z Państwami pod takimi rządami...hm albo nie wiemy co widac w powyższym tekscie. Proponuje odrobinę pokory politycznej a przede wszytkim świadomości bo znią w naszej gminie niestety jest nie najlepiej. Szczególne pozdrowienia w tym przypadku dla Pana Gołębiowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahahahaha w porządku? chyba tylko dla kolegów pod kielicha jest w porządku. Też znam osobiście wójta i uważam, że w porządku to on nie jest. W szkole kasy nie ma na zatrudnienie anglisty tylko pedagog uczy dzieciaki babka bez jakiejkolwiek wiedzy w temacie, z wójt orlikiem się chwali, na h....j taki orlik drogi? dał by lepiej tę kasę na szkołę, albo oświetlił by niektóre drogi, chodników nie ma. Wójt woli lepiej kasę wydawać na sesje objazdowe i imprezy. W Końskowoli trzeba zmiany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pan Głowacki na Wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to wogóle jest ten pan Głowacki? Wójt Gołębiowski ma wszystko ogarnięte, Głowacki sobie nie poradzi. Ja osobiście zagłosuje na pana Gołebiowskiego. Nikt inny nie zrobi wiecej niż pan Gołębiowski do tej pory.Bardo dobrze i mądrze rządzi w naszej gminie. On wygra w tych wyborach:)) Niema lepszego od Gołębiowskiego:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlody jestes i glupi gdyby ci kogos bliskiego pijany za kierownica wojt potrocil to wtedy napisz komentarz dla mnie taki czlowiek to kreatura a wyborcy ktorzy go popieraja to frajerzy
 
mlody jestes i glupi gdyby ci kogos bliskiego pijany za kierownica wojt potrocil to wtedy napisz komentarz dla mnie taki czlowiek to kreatura a wyborcy ktorzy go popieraja to frajerzy
Głupi to ty jestes pajacu bez. mogłby ciebie przejechac by było jednego buraka mniej haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahahahaha w porządku? chyba tylko dla kolegów pod kielicha jest w porządku. Też znam osobiście wójta i uważam, że w porządku to on nie jest. W szkole kasy nie ma na zatrudnienie anglisty tylko pedagog uczy dzieciaki babka bez jakiejkolwiek wiedzy w temacie, z wójt orlikiem się chwali, na h....j taki orlik drogi? dał by lepiej tę kasę na szkołę, albo oświetlił by niektóre drogi, chodników nie ma. Wójt woli lepiej kasę wydawać na sesje objazdowe i imprezy. W Końskowoli trzeba zmiany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pan Głowacki na Wójta.
  Kase to ty sobie zarób nierobie. Orlik jest super chociaz dzieciaki maja zajęcie i maja gdzie pograc, twoje pewnie przesiaduja na przystankach. wporządku wobec takiego bura..a jak ty to i ja bym nie był haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oo widzę, że pachołki gołebiowskiego są na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oo widzę, że pachołki gołebiowskiego są na forum.
Szkoda ci ze Gołębiowski bedzie dlaej rządził gminą:)) haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie szkoda bo nie będzie rządził- społeczeństwo Gminy Końskowola swój rozum ma i pijaka na urząd nie wybierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...