Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzają, czy segregujesz śmieci. Jeśli nie, to zapłacisz więcej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 października 2016 o 20:12 Powrót do artykułu
"zdarza się, że znajdują tam nawet śpiących bezdomnych" śmiechłem mocno
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To jest prawda niemasz pojęcia to sie niewypowiadaj 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To może najpierw miasto lub też prezes Golmento ustawi brakujące pojemniki np. na szkło.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
cytat: "co przekłada się w konsekwencji na możliwość obniżania opłat dla mieszkańców" Niech mi ktoś odpowie kiedy to w Puławach obniżono opłaty za jakiekolwiek media?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to typowe polskie zachowanie. zero odpowiedzialności za dobro wspólne, zero chęci do nauki (tu segregacja smieci), wsobność, działanie na szkodę innych, na szkodę ogółu, egoizm. ten naród tak ma i zawsze tu będzie za***. korona z głowy niemcom czy holendrom nie spadnie jak segregują. duma polaka nie pozwala na bawienie się w segregację. duma z tego niby pięknego kraju, gdziei widzę wszędzie śmieci: po lasach, po rowach przydrożnych, w górach, w jeziorach. wstyd.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najłatwiej postawić "dzwony" i powiedzieć - segregujcie. Czyli co mam u siebie w kuchni też postawić 3-4 dzwony? Staram się odkładać odpady do osobnych worków/reklamówek ale to niestety nie do końca zdaje egzamin. Może czas pomyśleć o innym rozwiązaniu? Np odbiór makulatury bezpośrednio spod drzwi mieszkań. Takie rozwiązania funkcjonują w europie i w cale nie wymagają wysokich nakładów. Jeśli ZUK nie ma pomysłu jak to zorganizować to niech się przyjrzy strategiom takich firm jak choćby ICSL.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawie jak pracownicy ZUK skontrolują i upomną tych co około 5 rano z okolicznych domków jednorodzinnych przywożą całe bagażniki śmieci i wywalają do śmietników na Sadowej?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widziałam jak pracownicy ZUK opróżniali pojemniki ; wszystkie posegregowane odpady do jednej śmieciarki z kilku pojemników czyżby z góry zakładali że mieszkańcy wrzucają  tam co popadnie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Puławski system segregacji nie działa. A dodatkowo urzędnicy są niedouczeni i nie potrafią (lub nie chcą) stworzyć odpowiednich regulacji wprowadzających zasady zapisane w ustawie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
...a jak oni to sprawdzają w domkach jednorodzinnych? Przychodzą i proszą aby zajrzeć?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no pięknie pis to nawet ludziom w śmieciach grzebie, niedługo będą w d... zaglądać
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za takie stawki co sie plac niechi mniw w d... Pocaluja kiedys placilo sie od pojemnika i bylo ok
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pisiory grzebią w śmieciach jest to niewątpiliei patolologia. Najwyrażnij za mało im płaci bóg Jarosław.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ostatnio w czasie zabierania śmieci na moim osiedlu (obserwowałem cierpliwie, gdyż dźwig z kontenerem zatarasował wyjazd z parkingu) patrzę i oczom nie wierzę. Zawartość wszystkich kontenerów do segregacji a więc: szkło kolorowe, szkło białe, makulatura i plastik lądowały kolejno w jednym kontenerze śmieciarki. Wszystko na jedną kupę. Po co to cale sortowanie ? - zapytało moje dziecko siedząc obok mnie w aucie. Nie umiałem odpowiedzieć. Albo zróbmy jeden kontener na szkło+papier+plastik albo opróżniajmy kontenery np. tylko ze szkłem a potem tylko z plastikiem itd. Albo ... dajmy sobie spokój z tą fikcją.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: