Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stare zdjęcia na ulicach Puław? Urząd miasta niechętny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 czerwca 2017 r. o 22:06 Powrót do artykułu
to super pomysł, szkoda, że ciężkomyślący pożal się Bożę radni mają z tym problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Celowa złośliwość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego urząd miasta i władze niechętni? Mnie to te ich tłumaczenia zniechęcają ale do nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ciekawy pomysł ale czemu mnie nie dziwi że nie zyskał uznania u pani Wojcik?
 Bo to propozycja Maja. Proste. Nawet dla zasady: nie, bo nie. I nie zastanowi się taka, że naprawdę jest to ciekawy pomysł na popularyzację kultury, zgodnie z zasadą przeszłość-przyszłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie się podoba to byłaby super fajna i praktyczna lekcja historii i może ruszyło by to ludzi by zaczęli się interesować przeszłością miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
mnie się podoba to  byłaby super fajna i praktyczna lekcja historii i może ruszyło by to ludzi by zaczęli się interesować przeszłością miasta.
 A wiedzą o nim baaaardzo mało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam co nie które komentarze to ciśnie mi się brzydkie słowo.Jestem a polityczny a takie pokazanie miasta x lat temu to frajda nawet dla mnie po 40.W pieniądze na takie sprawy to są zapewnione obligatoryjnie.Pani Wójcik przecież ze swojej kieszeni nie daje bo ponoć się wypłukała za adwokata.Chyba niektórych praca przerasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W latach 1959 i 1960 młodzież z Lublina ( dzieci rzemieślników ) miała kolonie letnie w Rudzie k/ Puław . Głowną atrakcją dla kolonistów była piesza wycieczka do Puław na pyszne lody. Stawiała Pani Kierownik kolonii. Mam mił wspomnienia z tamtych lat. Rzeczywiście ulica na fotografii jest w pełnej krasie. W ostatnich latach przelotnie odwiedziłem Puławy jako pasażer autokaru firmy Sinbad, którym jechałem na Zachód UE. Obecne Puławy to miasto pełną gębą. Zadbane i czyste a także b. rozbudowane w stosunku do Puław z fotografii. Tak trzymać Puławianie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto pełną gęba ale by było lepsze gdyby fajne pomysły nie lądowały w koszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry pomysł Popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rudy piękne miejsce Pamiętam jak przez mgłę o barwnych szalonych zabawach na dechach tam w lesie. Byłem tam rok temu. Pragnąłem przywołać obrazy z młodości. Tymczasem przyleśne, biegnące wzdłuż Kurówki, piękne, ogromne łąki, zastałem zmienione w betonową szkółkę. Przejść się nie da. Wszędzie kamery, ochroniarze, nakazy, zakazy. W Kurówce powyrzucane uschłe krzaki i plastiki. Przeszłość znów okazała się piękniejsza niż teraźniejszość. Juz tam nie wrócę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego władze sa przeciwne. Z tego co widzę na BIP interpelacje kierowane są do prezydenta Grobla. Dlaczego odpowiedzi udziela ktoś inny? Czy ktoś się tu kimś nie wysługuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież na tym to polega. Egoistyczne, podłe, niegodziwe decyzje firmuje swą osobą ktoś inny. Gdy jest sukces,wtedy co innego. Fałszywą, uśmiechnięta facjatkę takiego typa widać wszędzie. Nawet po kościołach. Dlatego, to właśnie staje się ojcem sukcesu. Nawet nie swojego. W świadomości tłumu pozostaje on wiecznie doskonały, czysty i niepokalany. Brudy i niepowodzenia są zwalane na innych. Na tym polega tajemnica wiecznej władzy. Hipokryzja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł wart uwagi. Poczekajmy na zmianę wladzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko dlaczego musimy czekać? bo ktoś jest złośliwy i specjalnie sekuje ciekawą propozycje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parkingi trzeba zacząć budować piętrowe, skoro miasto nie może znaleźć wystarczających placów. Pierwsze miejsce z brzegu: parking koło "meblowca". Niech sobie radni poczytają trochę o współczesnej urbanistyce, a dowiedzą się, że dziś takie parkingi wcale nie muszą być brzydkim hangarem, jak przy galerii Mokotów w Wawie, a prawdziwymi dziełami sztuki architektonicznej, ozdobą przestrzeni. Inna sprawa, że jestem za miastem dla ludzi, a nie dla samochodów... Kiedyś odwiedził nas znajomy Irish i był bardzo zdziwiony, że w Puławach jeździ tyle samochodów, a przecież piechotą można dojść niemal wszędzie w pół godziny... Takie smutne miasto: mało co ludzi na chodnikach i placach, a przez ulicę strach przejść...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosiu z 9.52 Tobie juz nic nie pasuje. Ze za dużo jeździmy samochodami, ze za mało osób chodzi po ulicach. To wyprowadź ludzi na ulice i zablokuj auta. Zwykły trollowy wieczny narzekacz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak. Nie ich pomysł, to nie bo nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Celowa perfidna złośliwość ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłaby fajna rzecz w LPU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...