Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak to nie macie praw by w taki projekt ingerować, jako klient, płatnik i odbiorca finalny? To marazm jakiś ... a co ze wglądem do projektu? .... projekt ma szkice, opisy itd ... techniczny opis o użytych materiałach ... czy relacja ceny do wartości projektu nie zastanowiła nikogo z biura? Trzeba było zamawiać tą konstrukcję aż może z Finlandii? Transport nie za drogi? Firma nie działa w Polsce ? .... chwalą się kilkudziesięcioma realizacjami i są one wszystkie tak drogie? Pociotków trzeba kryć czy inne interesy wiązane wchodzą w rachubę?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak to możliwe że po wykonaniu wszystko okazało się za drogie i nie tak jak miało być?to nie ma wcześniej wyceny?kwoty z nieba się wzięły?chyba do wykonania przystępuje się po zatwierdzeniu planu finansowego dla takiej inwestycji czy się mylę?
0
za 143 tys. buduję dom w stanie surowym otwartym - tyle w tym temacie
0
Najlepiej się doi z dużych cycków jakim są publiczne kasy wg wielu "państwowe czyli niczyje" więc każdy kto to wie przysysa się i doją ile mogą..! "Rządzących" można porównać do mężczyzn z dużymi ładnymi cycami którymi sami się bawią i doją ale też pozwalają swoim kumplom też to robić... Niedługo postawienie byle śmietnika będzie kosztowało podatnika tyle ile było warte jego mieszkanie lub dom...
0
Widze że w władze w Puławach przeszkolił szkodnik z lubelskiego Ratusza. Też inwestują w tzw. "misie". A co sie zrobi pózniej? Protokół zniszczenia.
0
Okręcik za 143 tys. to mały pikuś w porównaniu np do skweru w centrum miasta za kilkanaście milionów, czy innych kilkudziesieciomilionowych inwestycji, gdzie zastosowane materiały i ich ilość nie odpowiadały temu co było w projekcie. Kiedy zainteresował się tym pan Maj robiono wszystko aby sprawie ukręcić łeb, a chłopaka zniszczyć. Obecnie już jako radnego pan Maj również jest niszczony tylko dlatego, że jest uczciwy. Takich mamy prawych i sprawiedliwych współrządzących czerwonymi arbuzami.   Czy okręcik wykonywała ta sama firma, która w Puławach wykonuje prawie wszystkie miejskie inwestycje?
0
Na Wólce budowa śmietnika wyniosła ok 80 tyś :)
0
Czyli nie ma odpowiedzialnego a pieniądze wydane ...
0
Taki statek jest warty ok 30 tys ale niestety w Polsce rozmnożyły się wszelkiego rodzaju macki urzędnicze które wymagają atestów, pozwoleń , dopuszczeń , badań i nawet taki zwykły plac zabaw kosztuje 5x więcej niż by to wynikało z kosztów.
0
"Bowiem nie ma lepszych źródeł niż publiczne są pieniądze Który mądry gangster by przepuścił lada taką okazję" Kazik - Wiek XX
0
Dobrze ze Maj się za to wziął. Jak buduje dom, to chyba architekt słucha moich oczekiwań. Tu władza zleca projekt za nasze pieniądze, ale nie ma na niego żadnego wpływu? Ale teraz nie ma oczywiście odpowiedzialnego za nadużycia.
0
Jak to nie macie praw by w taki projekt ingerować, jako klient, płatnik i odbiorca finalny? To marazm jakiś ... a co ze wglądem do projektu? .... projekt ma szkice, opisy itd ... techniczny opis o użytych materiałach ... czy relacja ceny do wartości projektu nie zastanowiła nikogo z biura? Trzeba było zamawiać tą konstrukcję aż może z Finlandii? Transport nie za drogi? Firma nie działa w Polsce ? .... chwalą się kilkudziesięcioma realizacjami i są one wszystkie tak drogie? Pociotków trzeba kryć czy inne interesy wiązane wchodzą w rachubę?
nasi urzednicy nic niewiedzo i zanic nieodpowiadaja. to zwykle matoly.jedyne ich kompetecje to koneksie rodzine.  
0
rozumiem ze podzial byl taki 100 dla grobla ,40 posrednik,3 dla robola
0
Paniusiu jak na nic nie macie wpływu to trzeba było zrezygnować z projektu i ogłosić nowy konkurs określając materiały i koszt. Albo się w tym projektant zmieści, albo niech szuka innego źródła dochodu. Czas zacząć rozliczać tych, którzy nie mają wpływu na co i jak wydawane są nasze pieniądze, ale mogą je wydawać.
0
Moje podatki płacone do kasy miasta są niewłaściwie wykorzystywane. Proszę radnych aby przyjrzeli się też innym inwestycjom miejsko-gminnym. Himalajami rozrzutności była sieć światłowodowa, do której nie można się podłączyć, a za którą i jej utrzymanie zapłacą mieszkańcy w rachunkach za wodę i ścieki, w tym a przede wszystkim ci, którzy nie korzystają i nigdy nie skorzystają z tej nad wyraz drogocennej infrastruktury. To jest zwykła granda. 
0
Puławy są źródłem dochodów ludzi, którzy powolutku będą odchodzić od władzy. Oczywiście co się nachlapali to ich. Skwer niepodległości wykonany przez firmę Termozjad,w którym Pan Maj wylistował wszystkie uchybienia nic nie dało- dlaczego bo wodzowie CBA pochodzili z tej samej mafii. Dziś się to zmieni i mam nadzieję, że więcej takich skwerów statków i innych "inwestycji" kosztujących razy kilka nie będzie.  A rozliczymy wszystkich "managerów" - a ich miejsce..................
0
Dobrze ze Maj się za to wziął. Jak buduje dom, to chyba architekt słucha moich oczekiwań. Tu władza zleca projekt za nasze pieniądze, ale nie ma na niego żadnego wpływu? Ale teraz nie ma oczywiście odpowiedzialnego za nadużycia.
A ja słyszałem, że Pan M jako członek komisji nie był na wizji lokalnej.  
0
Macie więcej takich ofert ! Jestem pierwszy w kolejce , 50 % dla kolesi !
0
A ja słyszałem, że Pan M jako członek komisji nie był na wizji lokalnej.  
A ja slyszelem ze słońce jest czarne. Kłamstwa i ponizanie Pana Maja przez róznych mizernych nie zna granic. Radny Maj był przewodniczacym tej komisji i cały urząd mówi bez jego zaangażowania nikt o sprawie by nie wiedział.
0
Maj działa na szkodę 'spółdzielni'. Kłamstwa pod jego adresem to najlżejsze działa. Publiczne oskarżenia pani Krygier to tez za mało. Teraz Maj odsłonił co sie dzieje w kłamliwym królestwie grobli. Ciekawe kiedy wywalą wywalą go z rady miasta i wsadzą za kratki by nie szkodził układowi.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: