Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlatego kobiety nie powinny dostawać prawa jazdy, bo z przykrością to mówię, ale nie każdy może być kierowcą. I przepraszam, że piszę to w Ich święto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki subtelny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykly internetowy napinacz, zwany też internetowy trollem. Wystarczy wrzucic nick w google
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na flecie grać, takim co się nie gniecie, a nie auto prowadzić !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kretynka jakich tysiące na drogach.W tym wieku kobiety często powodują groźne wypadki. Są sfustrowane własnym wyglądem i brakiem zaintetresowania. Siada taka za kółkiem i myśli bardziej o zmarszczkach niż o drodze. Obserwuję to każdego dnia. Takie są najgorsze. Te o 20 lat młodsze mają brak wyobraźni i niewielkie umiejętności ale mimo wszystko nie stwarzają tak groźnych sytuacji. Natomiat te po 40 zwane przeze mnie lampucery mają spore wyobrażenia o własnej wartości a mało kto chce się już za taką oglądać. Najgorzej bywa gdy takie muzeum siedzi za kółkiem jakiejś nowej bryki. Wtedy tragedia na drodze wisi w powietrzu i tylko czujność może nas uratować. Lampucera w totalny sposób ignoruje innych kierowców , lekceważy wszelkie zasady ruchu drogowego. Już kilka razy chciała mnie taka stłamsić a nawet zepchnąć do rowu. Tylko czujność uratowała mi życie. Życie zawodowego kierowcy było by piękne gdyby nie zimy i lampucery / Zbyszek-14lat za kółkiem/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
verally mako napisał:
Dlatego kobiety nie powinny dostawać prawa jazdy, bo z przykrością to mówię, ale nie każdy może być kierowcą. I przepraszam, że piszę to w Ich święto.
Nie sądziłam że tacy idioci żyją znaczy, że ich jeszcze nie rozjechałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbyszko napisał:
Kretynka jakich tysiące na drogach.W tym wieku kobiety często powodują groźne wypadki. Są sfustrowane własnym wyglądem i brakiem zaintetresowania. Siada taka za kółkiem i myśli bardziej o zmarszczkach niż o drodze. Obserwuję to każdego dnia. Takie są najgorsze. Te o 20 lat młodsze mają brak wyobraźni i niewielkie umiejętności ale mimo wszystko nie stwarzają tak groźnych sytuacji. Natomiat te po 40 zwane przeze mnie lampucery mają spore wyobrażenia o własnej wartości a mało kto chce się już za taką oglądać. Najgorzej bywa gdy takie muzeum siedzi za kółkiem jakiejś nowej bryki. Wtedy tragedia na drodze wisi w powietrzu i tylko czujność może nas uratować. Lampucera w totalny sposób ignoruje innych kierowców , lekceważy wszelkie zasady ruchu drogowego. Już kilka razy chciała mnie taka stłamsić a nawet zepchnąć do rowu. Tylko czujność uratowała mi życie. Życie zawodowego kierowcy było by piękne gdyby nie zimy i lampucery / Zbyszek-14lat za kółkiem/
Głupich nie sieją sami wschodzą,czego przykładem ten oto osobnik tu piszący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
verally mako napisał:
Dlatego kobiety nie powinny dostawać prawa jazdy, bo z przykrością to mówię, ale nie każdy może być kierowcą. I przepraszam, że piszę to w Ich święto.
Częsciej na drodze spotykam idiotów płci męskiej szczególnie tych sobotnio-niedzielnych dyskotekowiczów,którzy giną jak muchy wioząc 7-8 osób w samochodzie przeznaconym dla 5.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wku***ć się można. Jedziesz sobie człowieku, a tu ci jakiś idiota / idiotka rozwala samochód bo wpadł (a) w poślizg. Również nieżadko jeżdżę w obecnych warunkach drogowych (błoto śniegowe, lód, śnieg) i potrafię myśleć za kółkiem, nie wydurniam się z gwałtownymi ruchami kierownicy na śliskiej drodze, równiez podczas wyprzedzania. Niestety tacy niedzielni kierowcy to wielkie zagrożenie. Wciąż słyszymy o kolejnym poślizgu i wypadku... ludzie, rozumiem, że żadko jeździta samochodami - ale pomimo to myślcie za kierownicą. Jazda po śniegu jest inna niż po suchym asfalcie. Co wy, nie rozumiecie tego? Najlepsze jest to, że jest myślenie typu - mam zimówki to moge więcej. Bzdura na biegunach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbyszko napisał:
Kretynka jakich tysiące na drogach.W tym wieku kobiety często powodują groźne wypadki. Są sfustrowane własnym wyglądem i brakiem zaintetresowania. Siada taka za kółkiem i myśli bardziej o zmarszczkach niż o drodze. Obserwuję to każdego dnia. Takie są najgorsze. Te o 20 lat młodsze mają brak wyobraźni i niewielkie umiejętności ale mimo wszystko nie stwarzają tak groźnych sytuacji. Natomiat te po 40 zwane przeze mnie lampucery mają spore wyobrażenia o własnej wartości a mało kto chce się już za taką oglądać. Najgorzej bywa gdy takie muzeum siedzi za kółkiem jakiejś nowej bryki. Wtedy tragedia na drodze wisi w powietrzu i tylko czujność może nas uratować. Lampucera w totalny sposób ignoruje innych kierowców , lekceważy wszelkie zasady ruchu drogowego. Już kilka razy chciała mnie taka stłamsić a nawet zepchnąć do rowu. Tylko czujność uratowała mi życie. Życie zawodowego kierowcy było by piękne gdyby nie zimy i lampucery / Zbyszek-14lat za kółkiem/
Uśmiałem się Zbychu. Lepiej tego nie da się wyrazić. Coś w tym jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...