Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strażacy ratowali uwięzionego psa

Utworzony przez Jan Kowalski, 24 października 2008 o 20:09 Powrót do artykułu
Nie chciała się zgodzić, aby przekazać dzielnicowemu klucze i nie upoważniła nikogo innego do opieki nad psem? Mam nadzieję, że za całą akcję policji i straży pożarnej oraz wstawianie szyby zapłaci ta pani z własnej kieszeni, a nie z moich podatków.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jestem tego samego zdania!!
0
Co za nieodpowiedzialna głupie babsko. Nie dość że chcieli pomóc jej psu, to jeszcze im utrudniła w sposób dość kosztowny... ciekawe dla kogo ? Powinnna sama zapłacić za całą akcję i kopa w d*** dostać
0
Co za popier....lony mocherowy beret !!!! Czy nie mogla udostepnic kluczy policji zeby wyprowadzili psa???!!! Czy trzeba bylo w to anagazowac az straz pozarna!!!??? A jak by strazacy mieli wtedy wezwanie do pozaru gdzie trzba bylo by uzyc podnosnika i w gre wchodzilo by zycie ludzkie to co wtedy??? Pewnie by tego biednego "kogos" szlag trafil bo w tym czasie wyjmowali jakiegos psa, a zanim by zlozyli podnosnik zanim by wyjechali to moglo byc juz za pozno!!!! Co za durne babsko!!! az mi sie noz w spodniach otwiera!!!! Niech placie je***y moher teraz za kacje strazy pozarnej z wlasnej zasranej renty i to podwojnie !!!!
0
o czlowieka by tak sie nie poswiecali.... banda polskich decydentow
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: