Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Święto Truskawki w gminie Puławy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lipca 2016 o 12:10 Powrót do artykułu
Szkoda, że organizatorzy nie znają się na zegarkach. Na plakacie informacyjnym pokaz sztucznych ogni miał być o godz. 22:00, tym czasem fajerwerki pojawiły się o godz. 21:30.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A teren gdzie było to wesołe miasteczko strasznnie nierówne, dołki itd. Co trochę dzieci się przewracały ehhh
0
Tak fatalnego nagłośnienia to dawno nie słyszałem
0
Czyli wolałbyś czekać przed pustą sceną te 30 minut żeby było punktualnie?
0
Takie imprezy powinno się organizować w sobotę żeby wszyscy mogli przed poniedziałkiem wypocząć i wytrzeźwieć.Z tego względu pierwszy raz nie uczestniczyłem jak i wielu innych.Tak na przyszłość.
0
brawo było super :))))))))))))))))))))
0
Ojej - trawka nierówna, słoneczko za słabe, wiaterek za silny - może trzeba to zgłosić do prokuratury jak kiedyś deszcz? A na poważnie gratulacje dla gminy za fajną imprezę!
0
spoko ma racje. dobrze że tradycje tej imprezy są kultywowane. mnie się podobało. brawa dla organizatorów i wszystkich którzy się przyczynili do organizacji
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: