Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Święto Truskawki w gminie Puławy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lipca 2016 r. o 12:10 Powrót do artykułu
Szkoda, że organizatorzy nie znają się na zegarkach. Na plakacie informacyjnym pokaz sztucznych ogni miał być o godz. 22:00, tym czasem fajerwerki pojawiły się o godz. 21:30.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teren gdzie było to wesołe miasteczko strasznnie nierówne, dołki itd. Co trochę dzieci się przewracały ehhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak fatalnego nagłośnienia to dawno nie słyszałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wolałbyś czekać przed pustą sceną te 30 minut żeby było punktualnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie imprezy powinno się organizować w sobotę żeby wszyscy mogli przed poniedziałkiem wypocząć i wytrzeźwieć.Z tego względu pierwszy raz nie uczestniczyłem jak i wielu innych.Tak na przyszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo było super :))))))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojej - trawka nierówna, słoneczko za słabe, wiaterek za silny - może trzeba to zgłosić do prokuratury jak kiedyś deszcz? A na poważnie gratulacje dla gminy za fajną imprezę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko ma racje. dobrze że tradycje tej imprezy są kultywowane. mnie się podobało. brawa dla organizatorów i wszystkich którzy się przyczynili do organizacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...