Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dziadek roku..zabił ojca dzieciom i jeszcze obi sie o kase dla siebie..skur**
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIJCIIE WÓDE!!!! JEST ZDROWA I POPRAWIA STOSUNKI MIEDZY LUDZKIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Sulejman we Wspaniałym Stuleciu też kazał zabić Mustafę. I co...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mi szkoda Magdy i jej dzieci. Ma tszy wspaniałe córki,i ta najmłodsza nigdy nie pozna taty,przez ,,dziadka". Madzia była na pogrzebie w ciąży. Ma 3 wspaniałe małe kobietki i ma dla kogo żyć a ten stary osioł zgnije w pier..... Magda trzymaj sie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znałem Artura i znałem też jego ojca.on dbał ø rodzine ø to żeby nic im nie brakowało nie był złym ojcem ztesztą Artur również był wporządku zakochany po uszy w Magdzie .alkohol zrobił swoje wystarczyła sekunda jeden zły ruch.wk***** mnie ocenianie robienie potwora z człowieka którego nie znacie .chłopaka nie ma a ojca zjada sumienie .Co dø Magda szkoda dziewczyny Ale 300 tys to przesada .widać że chodzi jej ø kase
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gość 23:42 Magda straciła męża i teraz musi zadbać o dzieci. Męża nic jej nie zwruci. Musi pamiętać aby zadbać o ich przyszłość. A sumienie bardzo dobrze, trzeba było myśleć wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda dziewczyny Ale dø jasnej cholery gdzie ona była?pozwolic mu sie Tak upic ?artur był oczkiem w głowie swojej matki nie wiecie co ta kobieta przechodzila i przechodzi pp jego smierci .a zona jej meza odpoczatku by lå Zle nastawiona do jego rodziny .pomina pamietac ze Matka artura nie jest niczemu wina.a co do kasy tø hest wiele samotnych matek bed 300tysk widac chce zarobic na smierci meza .z glodu nie mumier dzieci maja rente nie długo dostanie od rzadu 1000zl a dø pracy fez mogla by sie ruszyc.Szybko zaczela sobie szukac zadtepstwa za meza a w sadzie placze jak to zniszczylo jej zycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuje Pani Magdzie bo rozumiem, ze to dla niej wielka strata.Jaką by kobietą nie była,nie mamy prawa oceniać jej w ten sposób.Pisząc,ze chce się wzbogadzić na śmierci męża.Ludzie zrozumcie jej sytuacje.Straciła ojca trójki dzieci,który widać "dbał" o żonę w ciązy i był "super tatą"...a miał 3 promile we krwi.Pogratulować naprawde ;-) Nie znałam nikogo osobiscie więc nie mi oceniać,ale na jej miejscu walczyłabym o jak najwyższe odszkodowanie i jak najwyższy wymiar kary do oprawcy.Nie wasza spawa na co wyda te pieniadze,ale na co by nie poszły na pewno spora częsc poprawi status życia jej dzieci.To,ze nie umiera z głodu nie oznacza,ze nie jest jej cięzko.Mysle,ze duzo bardziej wolałaby męza u boku jej i dzieci niż te 300 tysiecy.Mi te komentarze przypominają nagonke kumpli od wódki Pana Artura.Serdecznie współczuje im jak i całej rodzinie.Ktoś zapytał gdzie ona była i dlaczego pozwoliła mu się tak upić? Przepraszam,ale to chyba jego wina...A dlaczego on nie został z dziecmi tylko wołał pić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie w 100%z panią/panem E
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Picie alkoholu z własnym synem do 3 promili to czysta PATOLOGIA a w patoli tak się właśnie kończy,selekcja naturalna patosów i meneli.Fajna rodzinka jak ojciec pije z synem a reszta rodziny nie reaguje heh.PATOLOGIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest, Artur oczkiem w głowie mamy ? To czemu ich nie rozdzieliła ? Przeżywała po stracie syna? No watpie... Zapewniam Cię że to nie magdzie chodzi o kasę, bo niby dlaczego P. Andrzej zaraz po tym wydarzeniu wszystko przepisał swojej żonie !? Nie chce się tu za bardzo wypowiadać ale smiesza mnie te komentarze współczujące mamusi a niszczące Magdę , dziewczynki i Artura... Artur się już nie obroni, a mama skoro to jej oczko w głowie czemu go nie broni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha ha śmieszne 300 tys tylko ??? kara ŚMIERCI dla zwyrodnialca . To teraz ludzkie życie jest nawet przeliczane na pieniądze????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mamusia jednemu lata znicze na grób palić, a drugiemu synowi prąd w domu wyłącza, to się nazywa być mądrą mamusią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halina jest pi....ta. dlaczego się schowala? Dlaczego męża nie uspokoila? Tylko Ona wiedziała koi jest na prawdę. NIECH TERAZ GNIJE W WIEZIENIU!!! A PANI MAGDA NIECH WALCZY O KASE BO TYLKo TO JEJ TERAZ POZOSTALO. Bo przecież teściowa jej nie akceptuje. Od początku tak było. Jestem z panią Pani Magdo!!! Ale jak można na własne dziecko nóż wyciągnąć??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurów - miasteczko kurew i kuśnierzy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta na k to cię zrobiła, markuszowiaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...