Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Sytuacja finansowa Domu Chemika coraz bardziej tragiczna". Wszystko przez decyzję radnych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lutego 2017 r. o 08:42 Powrót do artykułu
Sianie histerii. Skoro w czasie remontu puławski Dom Chemika ograniczy/zawiesi działalność to pensje pracowników chyba powinny być pomniejszone?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez radnych nie dostaną comiesięcznych premii straszne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy w reszcie jednotek kultury maja tak samo wysokie pesje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam premii od wielu lat podwyżki od czterech i żyje. Darmozjady nic nie dzieje się tam ciekawego a oczekiwania na premie. Zwolnić dziadostwo na czas remontu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też jestem bez premii przy niższych zarobkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze zaczną sie tam kierować prawami rynku a nie tylko daj daj daj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grobel im wiecznie co roku dawał najwyższe stawki podwyżek to sie przyzwyczaili zyc jak szlachta. Niech zobaczą jak inni ludzie zyja, jak pracują. Ci sami ludzie którzy pracują na te ich wieczne podwyżki zarobków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lluluiluill
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawa roszczeniowa jak na ul Romów. Należy się i koniec. Żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzepkowski nagle się obudził jak krzyk się podniósł? Jak teraz gra takiego dobrego wujka to może niech nam da ze swojego portfela a nie sięga po rezerwę? Czysty populizm. Rzygać się chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To brakuje już Śliwińskiemu na kwiaty którymi się wiecznie. ohydnie i za nasze piniadze lansuje przy każdej okazji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Postawa roszczeniowa jak na ul Romów. Należy się i koniec. Żałosne
Dokładnie. Moze im jakis program integracji przygotuje Grobel? Remonciki mieszkań, rozdawnictwo itp? Przecież oni tacy biedni? Ci roku podwyzki a w tym roku mniejsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sytuacja finansowa Domu Chemika coraz bardziej tragiczna" - Zabraknie na kwiaty dla Śliwniskiego? Nie mógłby bidulek latac z kwiatami i odstawiać tych swoich żałosnych, wyuczonych aktorskich lansów? Jakby sie mógł inaczej promować ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PiS. Koniec rozdawnictwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się podoba element wręczania kwiatów dla artystów występujących na scenie. To element podziękowania dla danego artysty i bardzo dobrze, że obecny Pan Dyrektor przejął tą formę od poprzedników. Pragną zauważyć, że artyści występujący na scenie Domu Chemika nie raz za występ nie biorą żadnych wynagrodzeń. Tak drodzy Państwo to naprawdę się zdarza. Kwiaty to na prawdę drobny gest dla osoby, która poświęca swój czas i dzieli swoim talentem z innymi. Nie znam Pana Dyrektora i nie będę ocaniała jego pracy - nic na ten temat nie wiem. Ale z kwiatami - tak powinno być. Z resztą poprzednicy robili dokładnie tak samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ma tam ktoś nakaz pracy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to co robi pan dyrektor to zakrawa na obłęd? Wstyd żenada bufonada lans na siłę do potęgi. Jak koniecznie chce sie lansować przy każdym spektaklu, operetce, wydarzeniu komercyjnym ma nawet jubileuszu szkoły, niech za swoje kupi te kwiaty (skoro sytuacja finansowa DCH jest taka tragiczna to chyba drogie bukiety nie sa najważniejsze) i ze swoich przemówień nie robi cyrku, teatru i lanserskiej bufonady!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jka macie na kosztowne bukiety żeby Z. Ś. mógł błyszczeć to widocznie sytuacja nie jest zła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez bym chciał co roku dostawać podwyżki. Bez względu na moją efektywność, wydajność i przydatność. Ale pracuje w firmie prywatnej a nie w  dojnej miejskiej krowie gdzie czy się stoi czy sie leży 5 tysięcy sie należy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbigniew Śliwiński jest dyrektorem Domu Chemika????? To nie możliwe! Przecież pamiętam że zajął ostanie miejsce w konkursie na te stanowisko! Jak to mozliwe ze mimo to został dyrektorem tej jednostki?????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...