Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szaleniec grasuje po Puławach. Przecina opony w samochodach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 czerwca 2018 r. o 14:57 Powrót do artykułu
No przecież całe miasto jest w kamerach i monitoringu to w czym problem ?? Czy może w tym że są to atrapy kamer ?? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Straż Miejsca ani Policja nie jest w stanie wymóc na kierowcach parkowania swoich samochodów zgodnie z przepisami - to co się dziwić ludziom, że pokazują swoje niezadowolenie w ten sposób. Chodnik to nie jest miejsce przeznaczone dla pieszych - a nie do parkowania samochodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ta osoba "poucza" w ten sposób kierujących o nieprawidłowym parkowaniu - to dla mnie nie jest to wandalizm. Ktoś z kapciem następnym razem 5 razy zastanowi się zanim wjedzie na trawnik, albo zablokuje chodnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szaleniec grasuje po Puławach. A może szaleni kierowcy grasują samochodami na chodnikach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt parkowanie w Puławach to tragedia pozastawiana wszystko ale jak już chce tak pouczać o złym parkowaniu to zawsze może spuścić powietrze odręcając maszynkę z koła i wtedy nikomu nie robi problemu ale nie dziurawić koło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Kodeks karny przewiduje za tego rodzaju wykroczenie" o co tu chodzi? Albo kodeks karny i mówimy o przestępstwie albo kodeks wykroczeń i mówimy o wykroczeniu? Co bełkot panie redaktorze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śledczy jak zwykle chcieli by dostać sprawcę pijanego i związanego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat ja stałem prawidłowo na wyznaczonym miejscu parkingowym i też mi przeciął opony. Życzę tu niektórym żeby też Was ktoś tak nagrodził za poprawne parkowanie. To jest zwykły wandalizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram powyższą wypowiedź. Co tutaj większość wypisuje to chore. Jak można niszczyć czyjąś własność? Nieprawdidłowe parkowanie nie ma tu nic do rzeczy. Usuwać takich chorych ludzi z przebywania wśród nas. Jak chcą się bawić w szeryfów to niech w więzieniu próbują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
auta stały prawidowo zaparkowane,ćpun jakiś sie naćpał i udaje kozaka,dorwać taiego i łapy połamać jak w szariacie,wtedy każdy by wiedział że jest przestępcą jak ali baba bez ręki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy tu piszący wprost podżegają to przebijania opon a to już jest karalne, tylko nie płakać jak o 6 tej rano zapukają do drzwi smutni panowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprawnie zaparkowane auta rowniez mialy przebite opony!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to brzydal! Moja Babcia tam mieszkała! Jako dziecko spędzałam tam wakacje! Wstydź się zły człowieku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doradzam osobom poszkodowanym dogadać się z serwisami autoryzowanymi. Jak złapią ch... to przedstawią im rachunek za wymianę opon. Brać jak najwyższy kwit. Ja też tak dogadalem się z mechanikiem, gdy ubezpieczyciel zakwestionował moją naprawę wartą 2.800zł. Oni wycenili na 6.400 i zakwalifikowali auto do kasacji. Poprosiłem ich grzecznie na piśmie, by przeczytali jeszcze raz punkt o użyciu części (nie musiały być firmowe), a mechanika poprosiłem o maksymalne podniesienie kosztu naprawy do 4.900 zł. I tyle ugrali złodzieje i wyłudzacze z ubezpieczalni. Ma ich i tego ch... zaboleć od opon. Straciłem dwa miesiące z Uniqa na papierową korespondencję. Odpuścili jak zagrozilem im dalszą grą na sali sądowej. Znajomy powiedział, że teraz to pewnie u nich nic nie ubezpieczę. Jak on to odgadł?! Teraz jestem HDI i szczęka mi opadła jak łatwo i szybko można załatwić sprawę z AC. PZU mnie zalatwił na 1.500zł i to ze szkody z ich winy. Głupi byłem, że z nimi też się nie poszarpałem. Ale miałem wyjazd, a auto i tak szło w odstawkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typowy wyznawca KOD-u. Nie może pogodzić się z nowymi czasami. Opon-rozpruwacz jeden!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to mawiają "kto z opinią wojuje od opony..." polecam obejrzeć film pt. Mordercza opona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś czubek. Nie czaję tylko dlaczego policja NA RAZIE nie udostępniła wizerunku - rozumiem, że mają wizerunek. Na co więc czekać? Aż wytnie opony na całych Puławach? A może czekają aż weźmie się za ich radiowozy? Stwarza realne zagrożenie dla życia osób. Ktoś może nie zauważyć rozcięcia, opona może jeszcze się jakoś trzymać i pęknąć np. na trasie.... czekajta nadal.... aż przez czubka ktoś zginie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przecież całe miasto jest w kamerach i monitoringu to w czym problem ?? Czy może w tym że są to atrapy kamer ?? :)
 Może to atrapy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy PiSowski Janusz komuch bez szacunku dla własności. Okazuje się że 500+ to za mało żeby mieć lepsze auto od sąsiada. A przecież do roboty się nie weźmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli jego motywem sa źle zaparkowane auta to ma racje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...