Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
200 tys za takie gowno ? to dom mozna juz za tyle postawic !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja napisał:
200 tys za takie gowno ? to dom mozna juz za tyle postawic !
chyba samowolke "znawco".. wszystkie projekty przylaczy itp kosztuja.. "– Dotyczą przyłączy: wodociągowego, kanalizacji sanitarnej i energetycznego. " hmm, redaktor piszacy artykuł zdał maturę z polskiego? wg mnie stylistycznie powinno brzmiec tak: "Dotyczą przyłączy: wodociągowego, energetycznego i kanalizacyjneg" lub "dotycza przylaczy: wodno-kanalizacyjnej i energetycznej"
0
Gość napisał:
chyba samowolke "znawco".. wszystkie projekty przylaczy itp kosztuja.. "– Dotyczą przyłączy: wodociągowego, kanalizacji sanitarnej i energetycznego. " hmm, redaktor piszacy artykuł zdał maturę z polskiego? wg mnie stylistycznie powinno brzmiec tak: "Dotyczą przyłączy: wodociągowego, energetycznego i kanalizacyjneg" lub "dotycza przylaczy: wodno-kanalizacyjnej i energetycznej"
To byś nie zdał i pewnie nie zdałeś, jest ok, tylko trzeba rozumiec co sie czyta
0
powiatowa inspektorka nadzoru budowlanego panna elzbieta dudzinska wyda decyzje o rozbiorce szaletu tak jak panu markowi z bronowic
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: