Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Skąd to dziwadło o nazwie 'PEDAGOG" się wzięło w tej szkole???? Za masło i jajka? Ciekawi mnie jakie wykształcenie ma ta pani bo zapewne nie ukończyła pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej? Tak nie postępują wykształceni ludzie.........
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A jednak próba gwałtu to nie to samo co dokonanie gwałtu. Nie ma czym sobie zawracać głowy a rodzice powinni zwracac większą uwagę na swoję dorastajace pociechy czy aby nie piją za duzo i nie palą za dużo.
0
Co się stało z Magdą K. Jedno z tych pięknych miast Co dzień piwo, co pół roku cyrk Na ulicy zapytałem w nim Co się stało z jedną Magdą K. Człowiek który sprawę znał Bez potrzeby nie otwierał ust Pierwszy z brzegu wskazał bar Potem gładko w nim opowieść snuł Ref.: Jedno z tych pięknych miast Co się stało z Magdą K. To był maj, sam pan wie Jak to jest z młodymi w taki czas Młode koty lubią włóczyć się Była z nimi i ta Magda K. Obok w parku krzyknął ktoś Jakby przerwać chciał perkusji trans W dyskotece ruch był jak co dnia Była z nimi i ta Magda K. Ref.: Jedno z tych... Potem był zwykły sąd Mamy w roku kilka takich spraw Mogła mówić: "Nie widziałam kto" Zmarnowała chłopcom siedem lat Później wyjechała stąd Aby zmazać grzech i zatrzeć ślad Wszyscy mieli jej za złe Że tu jeszcze jest ta Magda K. Ref.: Jedno z tych pięknych miast Nie ma sprawy Magdy K.
0
~gość~ napisał:
Skąd to dziwadło o nazwie 'PEDAGOG" się wzięło w tej szkole???? Za masło i jajka? Ciekawi mnie jakie wykształcenie ma ta pani bo zapewne nie ukończyła pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej? Tak nie postępują wykształceni ludzie.........
Takich "Dziwadeł" nie brakuje w puławskich szkołach. Oni mają za nic uczniów. Tak jest w pozostałych szkołach średnich. Ot grzją "etaty". A niech uczeń czy rodzic spróbuje otrzymać pomoc i coś powie to niemal natychmiast obraca się to przeciwko.O skargach zaraz dowiadują się "zainteresowani" np. nauczyciele. Przerabiałem to na własnej skórze.Podobnie moi koledzy. W ramach oszczędności powinni zwolnić tych pseudopracowników.
0
Gówno wiecie...bo Was tam nie było, Nic sie nie wydarzyło! A ten chłopak jest niewinny!!!
0
kama98 napisał:
Gówno wiecie...bo Was tam nie było, Nic sie nie wydarzyło! A ten chłopak jest niewinny!!!
skoro taki jesteś pewien to przedstaw swoją ponoć "prawdziwą" wersję wydarzeń
0
Nie mogę zrozumieć dlaczego pan Buczkowski nie piszę dalej tego tematu.To jego temat on zaczął a teraz podmianka.Chyba że pab to ta sama osoba.
0
A, co sensacja? I "ciekawi ludzie" nie znają szczegółów sensacji?
0
czepiacz napisał:
Nie mogę zrozumieć dlaczego pan Buczkowski nie piszę dalej tego tematu.To jego temat on zaczął a teraz podmianka.Chyba że pab to ta sama osoba.
Tak, ta sama osoba. Pozdrawiam i czekam na kolejne krytyczne uwagi pod moimi tekstami.
0
pab napisał:
Tak, ta sama osoba. Pozdrawiam i czekam na kolejne krytyczne uwagi pod moimi tekstami.
A ja kolejne artykuły.Pozdrawiam.
0
~gość~ napisał:
Nie czepiałbym się wykształcenia bo od tego nie zależy zwykłe podejście do ucznia. Moja żona pracowała w szkole nie przedłużono umowy mimo protestów rodziców. Z perspektywy czasu dziękuję panu dyrektorowi któremu rodzic humorystycznie powiedział że usuwając takiego nauczyciela to cyt:pan chyba nic w tych spodniach nie nosi... Jak był problem to dyrekcja mówi nie radzisz sobie jesteś niedoświadczony itp czyli dopóki nic się nie stanie mamy to w d... Jak prowadzisz kogoś do dyrektora mówi że jest od tego pedagog. A pedagog jest baaardzo zajęty bo to jej dopiero trzecia kawa ( 9.00 !!!!). Uczeń przychodzi po takiej wycieczce od pedagog i mówi że pani nauczyciel nie powinien tak mówić i tak się zachowywać...... I nauczyciel zostaje sam i wzywa rodziców którzy najczęściej mają gdzieś co robi ich dziecko. Podsumowanie : W mojej szkole zdarzyło się widzieć nawet i pedagoga gdzieś miała pani gabinet (najczęściej zamknięty ) Pani pedagog była na pierwszy w wyścigu i wystawieniu klaty po medal i nagrodę ( kolejną !!!!) za osiągnięcia liczne w pracy-nominuje do nagrody pan dyrektor. Pani pedagog jest tylko po co?Opisywana pani kształcona po kursach ale podejście do pracy wskazuje na lenistwo i ogromną niechęć do zawodu. Szkoda tylko ludzi którzy potrzebują tej pomocy naprawdę a ta cała bezsilność jest winą dyrektorów dla których pedagog jest po prostu wygodny. Jak coś zaczyna bardziej śmierdzieć to pedagog nie walnie się w klatę z medalami szukając rozwiązania. Taka to jest pani pedagog strzał w dziesiątkę!!!!! Także dajcie spokój pedagogom!!!!
0
Słowem chopaki - z dala z łapami od małolat, bo potem tylko sądy i prokuratura - no i nasrane w papierach....
0
Nie można pisać, że wykształcenie nie jest ważne u pedagoga. Podejściem wszystkiego się nie załatwi. Trzeba mieć i to i to.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: