Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Skąd to dziwadło o nazwie 'PEDAGOG" się wzięło w tej szkole???? Za masło i jajka? Ciekawi mnie jakie wykształcenie ma ta pani bo zapewne nie ukończyła pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej? Tak nie postępują wykształceni ludzie.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jednak próba gwałtu to nie to samo co dokonanie gwałtu. Nie ma czym sobie zawracać głowy a rodzice powinni zwracac większą uwagę na swoję dorastajace pociechy czy aby nie piją za duzo i nie palą za dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się stało z Magdą K. Jedno z tych pięknych miast Co dzień piwo, co pół roku cyrk Na ulicy zapytałem w nim Co się stało z jedną Magdą K. Człowiek który sprawę znał Bez potrzeby nie otwierał ust Pierwszy z brzegu wskazał bar Potem gładko w nim opowieść snuł Ref.: Jedno z tych pięknych miast Co się stało z Magdą K. To był maj, sam pan wie Jak to jest z młodymi w taki czas Młode koty lubią włóczyć się Była z nimi i ta Magda K. Obok w parku krzyknął ktoś Jakby przerwać chciał perkusji trans W dyskotece ruch był jak co dnia Była z nimi i ta Magda K. Ref.: Jedno z tych... Potem był zwykły sąd Mamy w roku kilka takich spraw Mogła mówić: "Nie widziałam kto" Zmarnowała chłopcom siedem lat Później wyjechała stąd Aby zmazać grzech i zatrzeć ślad Wszyscy mieli jej za złe Że tu jeszcze jest ta Magda K. Ref.: Jedno z tych pięknych miast Nie ma sprawy Magdy K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Skąd to dziwadło o nazwie 'PEDAGOG" się wzięło w tej szkole???? Za masło i jajka? Ciekawi mnie jakie wykształcenie ma ta pani bo zapewne nie ukończyła pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej? Tak nie postępują wykształceni ludzie.........
Takich "Dziwadeł" nie brakuje w puławskich szkołach. Oni mają za nic uczniów. Tak jest w pozostałych szkołach średnich. Ot grzją "etaty". A niech uczeń czy rodzic spróbuje otrzymać pomoc i coś powie to niemal natychmiast obraca się to przeciwko.O skargach zaraz dowiadują się "zainteresowani" np. nauczyciele. Przerabiałem to na własnej skórze.Podobnie moi koledzy. W ramach oszczędności powinni zwolnić tych pseudopracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówno wiecie...bo Was tam nie było, Nic sie nie wydarzyło! A ten chłopak jest niewinny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kama98 napisał:
Gówno wiecie...bo Was tam nie było, Nic sie nie wydarzyło! A ten chłopak jest niewinny!!!
skoro taki jesteś pewien to przedstaw swoją ponoć "prawdziwą" wersję wydarzeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę zrozumieć dlaczego pan Buczkowski nie piszę dalej tego tematu.To jego temat on zaczął a teraz podmianka.Chyba że pab to ta sama osoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A, co sensacja? I "ciekawi ludzie" nie znają szczegółów sensacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czepiacz napisał:
Nie mogę zrozumieć dlaczego pan Buczkowski nie piszę dalej tego tematu.To jego temat on zaczął a teraz podmianka.Chyba że pab to ta sama osoba.
Tak, ta sama osoba. Pozdrawiam i czekam na kolejne krytyczne uwagi pod moimi tekstami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pab napisał:
Tak, ta sama osoba. Pozdrawiam i czekam na kolejne krytyczne uwagi pod moimi tekstami.
A ja kolejne artykuły.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Skąd to dziwadło o nazwie 'PEDAGOG" się wzięło w tej szkole???? Za masło i jajka? Ciekawi mnie jakie wykształcenie ma ta pani bo zapewne nie ukończyła pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej? Tak nie postępują wykształceni ludzie.........
Nie czepiałbym się wykształcenia bo od tego nie zależy zwykłe podejście do ucznia. Moja żona pracowała w szkole nie przedłużono umowy mimo protestów rodziców. Z perspektywy czasu dziękuję panu dyrektorowi któremu rodzic humorystycznie powiedział że usuwając takiego nauczyciela to cyt:pan chyba nic w tych spodniach nie nosi... Jak był problem to dyrekcja mówi nie radzisz sobie jesteś niedoświadczony itp czyli dopóki nic się nie stanie mamy to w d... Jak prowadzisz kogoś do dyrektora mówi że jest od tego pedagog. A pedagog jest baaardzo zajęty bo to jej dopiero trzecia kawa ( 9.00 !!!!). Uczeń przychodzi po takiej wycieczce od pedagog i mówi że pani nauczyciel nie powinien tak mówić i tak się zachowywać...... I nauczyciel zostaje sam i wzywa rodziców którzy najczęściej mają gdzieś co robi ich dziecko. Podsumowanie : W mojej szkole zdarzyło się widzieć nawet i pedagoga gdzieś miała pani gabinet (najczęściej zamknięty ) Pani pedagog była na pierwszy w wyścigu i wystawieniu klaty po medal i nagrodę ( kolejną !!!!) za osiągnięcia liczne w pracy-nominuje do nagrody pan dyrektor. Pani pedagog jest tylko po co?Opisywana pani kształcona po kursach ale podejście do pracy wskazuje na lenistwo i ogromną niechęć do zawodu. Szkoda tylko ludzi którzy potrzebują tej pomocy naprawdę a ta cała bezsilność jest winą dyrektorów dla których pedagog jest po prostu wygodny. Jak coś zaczyna bardziej śmierdzieć to pedagog nie walnie się w klatę z medalami szukając rozwiązania. Taka to jest pani pedagog strzał w dziesiątkę!!!!! Także dajcie spokój pedagogom!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słowem chopaki - z dala z łapami od małolat, bo potem tylko sądy i prokuratura - no i nasrane w papierach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można pisać, że wykształcenie nie jest ważne u pedagoga. Podejściem wszystkiego się nie załatwi. Trzeba mieć i to i to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...