Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkoły Jazdy

Utworzony przez Maciej, 14 marca 2014 r. o 20:11
Witam. Poszukuję dobrej szkoły nauki jazdy kat.A1 w Puławach. Byłbym wdzięczny za wszelkie propozycje i opinie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Sulej na nic? Właściwie to w Puławach w każdej szkole nauczysz się dobrze jeździć, bo najwięcej zależy od zdolności kursanta a mniej od instruktora i jego szkoły. Nie sądzę, żeby wśród szkół nauki jazdy w Puławach były jakieś znaczące, widoczne rozbieżności jakościowe. Szkoła to szkoła, jak każda inna, oczywiście pomijając jakieś skrajnie negatywne, skorumpowane przypadki. Właśnie korupcja i łapówkarstwo wśród szkół mogą być groźną zarazą. No polecam Suleja, jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam SOLO dobrze szkoli pod egzamin w Radomiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam SOLO dobrze szkoli pod egzamin w Radomiu
Ja tez polecam Solo. Co prawda to było jakies 4 lata temu ale zdałam za pierwszym razem :))) Mój mąż był u Suleja i tez było OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, czy robi A1, ale ja także polecam SOLO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Poszukuję dobrej szkoły nauki jazdy kat.A1 w Puławach. Byłbym wdzięczny za wszelkie propozycje i opinie
Polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców http://lok.org.pl/lok-osk/pulawy/162/informacje super instruktorzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...