Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szpital w Puławach wśród najważniejszych w regionie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 maja 2017 r. o 09:07 Powrót do artykułu
no to jeszcze tylko podniesienie jakości leczenia zostaje... A to już nie takie proste z taką kadrą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ale jest kilka porządnych oddziałów np: okulistyka, urologia czy kardiologia. Jest z czego brać wzór - skoro na tych oddziałach wszystko funkcjonuje jak w zegarku i personel miły to juz dobry punkt wyjscia.... a SOR zrobił płatny dla nieuzasadnionych przypadkow i oddrazu kolejka sie rozluzni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż jezeli choć jednemu pacjentowi, bez dania w łape ta banda empatycznego personelu od gory do dolu (z kilkoma wyjatkami) pomogla lub uratowała życie trzeba ładować kasę jak w studnie bez dna, w myśl zasady "lepszy rydz jak nic" I tak rozdysponują to jak wszystkie poprzdnie dotacje itp. Moze najpierw sprawdziła by gospodarowanie tym co ta umieralnia miala i ma przez jakas komisję UE nie przez nasz polityczny NIK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może jak szpital znajdzie się w sieci, to czy wróci do niego stacja dializ, wynajęta na bandyckich dla szpitala warunkach niemieckiemu koncernowi, a szpital jest przez to w plecy ok. 100 milionów przez 20 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie SAK a pan dalej nic nie rozumie z tą stacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że puławski szpital znalazł się w sieci. I dobrze, że przeżył rządy PO, które niemal go nie zabiły, np. wspomniana sztuczna nerka, czy podejrzenie przyjęcia łapówki przez panią dyrektor H. w wysokosci 100.000.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomnę wszystkim, że puławski szpital został zadłużony za rządów pisowskiego wówczas starosty pana Sławomira Kamińskiego. Później w powiecie rządził PSL i to wtedy udało się wydostać szpital z dołka wykopanego przez Kamińskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie dyrektorze Rybak a co z pana koncepcją ratowania szpitala i łączeniem oddziałów? Już rada powiatu pana z tego rozliczyła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Przypomnę wszystkim, że puławski szpital został zadłużony za rządów pisowskiego wówczas starosty pana Sławomira Kamińskiego. Później w powiecie rządził PSL i to wtedy udało się wydostać szpital z dołka wykopanego przez Kamińskiego.
 Tiaaaa... tak PSL (ZSL) ratował szpital, że szefowa tegoż została odwołana ze względu na podejrzenie łapówki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodałaby tutaj neurologię. Opieka rewelacyjna 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ta pani dyrektor została skazana? Coś mi się wydaje że nie, ale co tam trzeba kłapać kłamstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasa, Kasa, Kasa.... walka o kasę. W czasach posuchy budżetowej to naprawdę spore wyzwanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie urologia warta polecenia ale ciezko sie dostac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiany na lepsze widac, pojawił sie w pulawskim ZOZie diabetolog i endokrynolog, i to jest wlasciwy kierunek. Prywatne gabinety sa nie dosc, ze platne, to w przeciwienstwie do publicznej opieki zdrowotnej nie maja kontynuacji w szpitalu. Prywatne przychodnie to lekkie oszustwo, skoro i tak lekarz prywatny, bierze pieniadze, a gdy cos sie dzieje powaznego, to kieruje do PUBLICZNEGO szpitala w Puławach czy w innym miescie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Och jaki piękny komentarz wychwalny napisany zapewne przez panią menedżer. A może napisze pani na jakich warunkach jest zatrudniona, a dyrektorek przyzna się ile kosztowały szpital przegrane sprawy ze zwolnionymi pracownikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich czytających, dziś 05.01.2018 roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś miał operację zaćmy na oddziale okulistycznym w szpitalu w Puławach? Jeżeli TAK to proszę o informację czy jest zadowolony. Proszę o opinie, ponieważ moja mama chce tam się zapisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, chciałbym podzielić się opinią o udzieleniu mi pomocy w SOR w dniu 02.10.2018r. Przyjechałem z uszkodzoną ręka o godz.15.10. Przyjęty zostałem 10 minut później przez lekarza p.Pańko. Wykonano mi rtg, a dalsze czynności tj nastawienie złamanej kości promieniowej w 3 miejscach wykonywał  lekarz p. Jagnicki . Stwierdził, że wg niego udało mu się dobrze ułożyć połamanie. Zaleconą miałem kontrolę ortopedyczną po 7 dniach, gdyby były jakieś  przesunięcia, byłaby  operacja.  Szpital opuściłem o 18.40  / w tym była przerwa 2 godzinna na wyschnięcie gipsu / Okazało się, że wszystko jest zrobione idealnie. Po kolejnych  7 dniach poszedłem na kolejną wizytę i nic się nie zmieniło.Zaznaczyć chciałem , że opinia idealnego złożenia złamania była wypowiedziana przez ortopedę z 30 letnim doświadczeniem czynnym  zawodowo. Przedstawiając tę sytuację chciałbym serdecznie podziękować opisanym lekarzom , w szczególności Panu Jagnickiemu oraz personelowi pomocniczemu / rejestracja i RTG / za sprawne i działania i sympatyczne podejście do pacjenta. Oby zawsze tak trafić w  razie potrzeby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdecznie nie pozdrawiam pani ortopedy która dzisiejszego dnia nie udzieliła mi pomocy. Dnia wczorajszego miałem zdjętą "łuske" z lewej ręki po zwichnięciu łokcia który zaczą mnie boleć po założeniu ortezy. Wróciłem do przychodni na ul. Centralniej (której tez nie polecam) i w recepcji powiedzieli mi żebym poszedł zapytać się pani doktor czy mnie przyjmie. Czekając z kilkoma innymi osobami w tej samej sprawie dowiedzieliśmy się żę nie ma takiej możliwości i kazała nam się zarejestrować a najbliższy wolny termin był na połowę grudnia. Nie chcąc tyle czekać z bolącym łokciem Poszedłem do szpitala a tam pani ortopeda po 3 godz czekania powiedziała mi że mam wrócić do lekaża który zdejmował mi tą "łuske". Próbowałem jej powiedzieć że tam mnie nie przyjeli, że długo muszę czekać a łokieć ciągle mnie boli. Nie dowiedziałem się niczego Pani ortopeda powiedziała tylko że to jest szpitalny oddział ratunkowy a nie izba przyjęć. Aktualnie mam zamiar wybrać siędo Lublina. Serdeczne NIE POZDRAWIAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...