Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo dla służb kryminalnych. Rozpoznanie było dobre? Ciekawe kto zapłaci za to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezrozumne ćwoki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze zgłoszenie przed 24 i od razu 50 chłopa + śmigłowiec to naprawdę sukces albo znowu znajoma jak z tym pieskiem. Życie ludzkie najważniejsze ale chyba najpierw szuka się u rodziny.Pewnie po ostatnich wyczynach podwładnych góra chciała zabłysnąc nawet na niebie. Ale akcja była super - brawa dla policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przynajmniej mieliśmy atrakcję na niwie xD ale bez przesady ;/ kolega na dole ma racje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz mieismy odkrecony 100 metrowy odcinek szyn a tu helikopter i swiatla, musialelismy to przelozyc, ale z wyskokowego sylwestra nici ... kto mnie teraz zaprosi, krotko o mnie> 185cm, ambitny i pracowity nawet w nocy, po 2 letniej silowni bez rozstepow, 33 lata, ciekawy zycia, nie gej, pale i pije tylko w parze, kochliwy okropnie i nie nudny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konduktor napisał:
juz mieismy odkrecony 100 metrowy odcinek szyn a tu helikopter i swiatla, musialelismy to przelozyc, ale z wyskokowego sylwestra nici ... kto mnie teraz zaprosi, krotko o mnie> 185cm, ambitny i pracowity nawet w nocy, po 2 letniej silowni bez rozstepow, 33 lata, ciekawy zycia, nie gej, pale i pije tylko w parze, kochliwy okropnie i nie nudny
Dobre ....hahaha......zapraszam Cię ja:)) 175 cm bez szpilek, ambitna w kazdej dziedzinie:) pracowita szczególnie nocą, rozstępów brak, ciągle odkrywająca nowe uroki zycia, nie lesbijka,nie paląca ale za to spijąca słodycz z ust, nienudna marzycielka, lubiąca sex jak....kon owies:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci przeszukali miejsca gdzie mogłaby znajdować się kobieta A do rodziców kobity nie zajrzeli,btw. po kiego helikopter w takiej sytuacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież zgłoszenie o zaginięciu można przyjąć dopiero po 24 godzinach od zaginięcia ale brawo dla policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy chodzi o osobę z depresją nie czeka się 24 h, tym bardziej, że w nocy był mróz i mogła gdzieś zamarznąć! Dziwi tylko postawa męża i rodziny! Policja zrobiła swoje i to perfekcyjnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I BARDZO DOBRZE ŻE POLICJA PODEJMUJE TAK SZEROKIE I NATYCHMIASTOWE DZIAŁANIA . Obywatel musi wiedzie że może liczyc na użycie wszystkich środków z jej strony.Ukradną ci kapsle z kół czy włamią do samochodu , okradną - muszą użyc psa,szukac śladów wszystkimi metodami a nie jak panienka która nie potrafi dobrze nawet piłki kopac robi łaskę że zrobi zdjecie,pomaże jakimś proszkiem bo mu zimno czy deszcz pada, na widok trupa sraczki dostaje a kolega przełożony i tak da mu nagrodę nie za prace tylko za ucho lub za kawę. BRAWO NACZELNIK PREWENCJI I DLA TYCH CO MYŚLĄ GŁOWĄ A NIE UCHEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aszil napisał:
Dobre ....hahaha......zapraszam Cię ja:)) 175 cm bez szpilek, ambitna w kazdej dziedzinie:) pracowita szczególnie nocą, rozstępów brak, ciągle odkrywająca nowe uroki zycia, nie lesbijka,nie paląca ale za to spijąca słodycz z ust, nienudna marzycielka, lubiąca sex jak....kon owies:)))
OK!wiec sie pisze na ten owies:-) podaj nr.telefonu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto za to zapłaci?czyżby mężulek? A kto mnie zrekompensuje pół nieprzespanej nocy z powodu chałasu helikoptera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie znacie sytuacji to głupot nie wypisujcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa interpretacja fragmentu kolędy "Ziemi niebo, niebu ziemia, wszyscy ślą sobie pozdrowienia"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...