Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tajemnicza śmierć 43-letniego mężczyzny

Utworzony przez KOLKA-, 1 marca 2010 r. o 12:28 Powrót do artykułu
----------ANIA------------ napisał:
jaki ma problem to ze juz zastała Tate nieżyjącego jakie art..162 kk mogli pomóc CI co tam STALI ---- zastanów sie jak nie byłeś (-aś) na miejscu to nie WYPOWIADAJ SIE !!!!!___________!!!!!
Byłem ;] a kto niby karetką przyjechał żeby zgon stwierdzić? zastałem około 8 osób które biegały i krzyczały "pomóżcie mu!!!" a same nic się nie ruszyły... Wypadki się zdarzają i nie mnie osądzać kto zawinił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ratownik napisał:
Byłem ;] a kto niby karetką przyjechał żeby zgon stwierdzić? zastałem około 8 osób które biegały i krzyczały "pomóżcie mu!!!" a same nic się nie ruszyły... Wypadki się zdarzają i nie mnie osądzać kto zawinił.
WSZYSTKO SIE JESZCZE OKAZE I PRAWDOPODOBNIE BYŁ PASAZEREM A NIE KIEROWCA TEGO SKUTERA WINY PONIESIE KARE!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci którzy niepomogli powinni ponieść kare.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No czytam i własnyo oczom ani myslom nie wieze jusz chyba ze 20 wersji słyszałem na temat tego wypadku;/ kazda po paru słowach odpiegała juz od prawdziwego zdazenia ;/ Z tym ze zaden samochod sie nie zatrzymał nie zgodze sie jeden stana , z tym ze był pasazerem tez sie nie zgodze , prawda jest taka ze owa ofiara wypadku wyjechała około godz 18 od pana W.D a pan Ł.M znalazł ja 100 metrow od pana W.D o godzinie 18;30 i tu watpliwa sprawa jak pan S mogł przezyc 30 min + jakies 25 min zanip przybyła karetka ;/ z tym ze dawał oznaki zycia sie nie zgodze a osub krzyczacych była jedna ;] I TERAZ ZASTANOWCIE SIE LUDZIE PO CO PISZECIE TAKIE GŁUPOTY STWAZACIE WIELE WERSJI ZADNA NIE JEST PRAWDZIWA !!! PO 2 JESLI WAS NIE BYŁO NA MIEJSCY ALBO PRZYBYLISCIE NA MIEJSCE WYPADKU SPORO PUZNIEJ TUZ PRZED ZABRANIEM OFIARY PRZEZ ZAKŁAD POGRZEBOWY TO NIE WYPOWIADAJCIE SIE NA TEN TEMAT I NIE PRZEKAZUJCIE ZMYSLONYCH INFORMACJI INNYM TYLKO DAJCIE TEMU SPOKUJ I PRZEDEWSZYSTKIM RODZINIE PANA STANISŁAWA I LUDZIOM KTOZY OKAZALI WYTRWAŁOSC PRUBUJAC RATOWAC OFIARE CHOC Z TYM SKUTEREM TO BYŁ BŁAD ALE TO I TAK BY NIE POMOGŁO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...