Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jersey nie jest francuską wyspą. Jest terytorium zależnym Wielkiej Brytanii, głową państwa jest królowa brytyjska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Francuska wyspa Jersey powiadacie redaktorze? No to wskażcie mnie ją na mapie bo ja znam tylko tę brytyjską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo że to właśnie dzięki kulturze przetrwała tożsamość Polska w czasie zaborów i okupacji a dziś jest jednym z najważniejszych elementów promocji naszego kraju to niestety kultura jest traktowana jak piąte koło u wozu pomijana, niedofinansowana i można rzecz przez swoich niszczona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blogglobtrotera.pl/jersey-wyspa-normandzka-ktora-mozna-zwiedzic-na-rowerze/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie muszą się już dziewczyny martwić bo tatusiem jednej z nich jest nowy członek zarządu azotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie muszą się już dziewczyny martwić bo tatusiem jednej z nich jest nowy członek zarządu azotów
A to źle według ciebie bo według mnie fajnie że ktoś wstawi się za taką fajna formacją która coś robi i to przynosi efekty, zamiast takich sarkastycznych wpisów może też byś coś lub kogoś wsparł chociażby dobrym słowem ( pomóżmy im czy warto ich wspierać władzo) apelem chociażby do włodarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gawiedz a może by tak rodzice sami zapłacili po 500+dostali, ja osobiście mam już dość dawania komuś za nic, to jest formacja działająca pod egidą miasta niech płaci miasto, nie martw się o moją działalność charytatywną, zazwyczaj to ci moralizują tak jak ty mało robią mało, jak ta krowa co mało mleka daje, a meczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o to, to ci powiem jedno ja akurat wiele robię (działam społecznie w 3 stowarzyszeniach i jednej organizacji) i to za darmo a nawet powiem więcej mimo że zarabiam najniższą krajową i tych 500 + nie dostanę bo mam obecnie jedno dziecko to często co prawda za niewielkie sumy kupuję materiały na warsztaty dla dzieci i dorosłych czy dokładam się do upominków, nagród na konkursy byle tylko zaktywować ludzi do działania czy współpracy tak się składa że wywodzę się z rodziny społeczników i to tych co budowali Polskę do samego początku (1918) nic w zamian nie oczekując ani nie biorąc za to żadnych profitów. Więc skoro nie pomagasz ani nie działasz społecznie to nie oceniaj innych swoją miarą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jak widzę starasz się jak możesz żeby ci jakieś korytko władza dała. Ale co jeszcze za mało, za mało plakatów wywiesiłeś? Za mało hejtu w necie wyszło od ciebie? 
Jeśli chodzi o to, to ci powiem jedno ja akurat wiele robię (działam społecznie w 3 stowarzyszeniach i jednej organizacji) i to za darmo a nawet powiem więcej mimo że zarabiam najniższą krajową i tych 500 + nie dostanę bo mam obecnie jedno dziecko to często co prawda za niewielkie sumy kupuję materiały na warsztaty dla dzieci i dorosłych czy dokładam się do upominków, nagród na konkursy byle tylko zaktywować ludzi do działania czy współpracy tak się składa że wywodzę się z rodziny społeczników i to tych co budowali Polskę do samego początku (1918) nic w zamian nie oczekując ani nie biorąc za to żadnych profitów. Więc skoro nie pomagasz ani nie działasz społecznie to nie oceniaj innych swoją miarą.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Instruktorka "przesympatyczna" jeszcze jest czy ktoś się zlituje i ją wkońcu wypi......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie muszą się już dziewczyny martwić bo tatusiem jednej z nich jest nowy członek zarządu azotów
A tatusiem drugiej prezio największego związku zawodowego na Azotach, a trzeciej tatuś co ma w Zielonej sklep sportowy z firmowymi rzeczami i.t.d. Niech wykładają kasę na kaprys córeczek, a nie prosić się po ludziach. Cholerni bogacze. Po to z budżetu ma iść 40 tys. zł, żeby panienki pofikały nogami i miały gratis zagraniczną wycieczkę. Ręce opadają. A dlaczego każdy bogaty tatuś nie wyłoży na swoją gwiazdę 2 tys. zł żeby sobie na konkurs pojechała??? Z jakiej racji za takie fanaberie bogatych panienek mają płacić podatnicy? Panie Wręga wykładaj pan prywatną kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś Mazowsze, Śląsk były naszymi sztandarowymi produktami kultury rozpoznawanymi na cały świecie dziś te zespoły borykają się z wielkimi problemami finansowymi, powoli przechodząc bardziej do przeszłości i mam wrażenie że całą naszą kulturę to czeka bo co niektórym wystarczy piwo w ręku i zajadła krytyka i wieszanie psów na te biedne dziewczyny które poświęcają swój czas a przy okazji gdyby zdobyły I miejsce do dla waszego miasta i nawet dla polaków by było miło i powód do dumy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...