Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Te targi pracy to kompletna porazka,zreszta jak caly pulawski urzad pracy.Nie wiem czy znalazloby sie 15 osob,ktorym pomogli znaleźć prace. Chodze tam juz jakis czas a nie zostala mi przedstawiona zadna oferta. Pani pociesza mnie tylko ze jestem tak energiczna osoba,ze na pewno znajde prace,ale nie obchodzi jej ze nie mam grosza. Banda nierobów i prozniakow co poza piciem litrów kawy nie robi nic. Przerwa i kawa tak sie tam pracuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na te ich sympatyczne ryje to juz patrzec nie mozna. Pracownikow naje...ne jak mrowek,chodza od drzwi do drzwi i nic nie robia. Stolki przypisane rodzinnie od matki po corke,wnuczka lub synowa. Siedza stare rury i miejsca pracy zajmuja mlodym,zreszta teraz w kazdej puławskiej instytucji do ktorej by nie pojsc to tak jest. Niedlgo te staruchy na wozkach beda do pracy jeździć,póki corka lub wnuczka sie nie wyksztalci na jej miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...