Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Targi Pracy i Edukacji w Puławach. Gdzie szukają chętnych do pracy?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 marca 2017 r. o 17:08 Powrót do artykułu
Żeby pracownicy przestali udawać, że pracują, to pracodawcy muszą przestać udawać, że płacą. W myśl starej, a jakże żywej maksymy: "Jaka płaca, taka praca.". Najbardziej ubawił mnie tekst, że najbardziej brakuje psychologów... czyli jednego, czy dwóch? A operator maszyny CNC, toż tam jedyne co trzeba umieć, to pociagnąć wajchę, by otworzyć drzwiczki i prawidłowo polożyć element. Inaczej drzwiczki się nie zamkną. No, ale tutaj pewnie chodzi "pracodawcy" o programistę z zapałem do bycia robolem. Niech szuka. Może trafi na idiotę i mu wrzeciono skoliduje. I wówczas zrozumie, dlaczego programista to nie robol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co si uczyć? Czy nie wystarczy nazywać sie Sławomir K.? Zaraz powstanie jakieś nowe stanowisko w OPEC albo zatrudnienie na stanowisku dyrektora SPECJALISTY w ZA Puławy. Smutne to :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzeba byc Sławomirem K. Dobre sa też posadki w urzędzie miasta i miejskich spółeczkach. Chyba ich wszystkich grobel zgromadził ze 2 tys. posadek? Na tą cała armię urzędasów to my robimy bez przerwy. Młodzi mają więc jakieś szanse zostać w tym mieście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana i w Urzedzie jak i na ZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za cyrk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Azotów to trzeba było w aplikacji zapisać powiązania rodzinno-towarzyskie z pislmem i już posadka gotowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A te dziołchy przy stoliku Azotów to co to za Misiewiczki? Z pewnością po trzech fakultetach i stażu w aptece.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szpitalu dopiero co zwolnili 200 osób i chcą nowych przyjmować. Obłuda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baba co jaja sprzedaje na targu ma lepszy stragan jak to biurko obszarpane na zdjęciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do szpitala poszukiwali lekarzy-takie targi to mają w d...e śmieszne.Byłem10.10 i po zapytaniu pracownika urzędu pracy o daną firmę odpowiedz-byli ale już pojechali śmiech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PUP do likwidacji!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sprytny" ten maszzapowy. Jak sie szuka solidnego fachowca z doświadczeniem ze znajomością jęz. obcego i takie tam ichniejsze wymagania ... z pensją BRUTTO "start-up" 2 000,00 zł (TAK TAK) ... no to się długo poszuka. Ludzi trzeba szanować a nie zachowywać się jak k...s. Zresztą do prawdziwego "dyrektora" to tutaj oj daleko. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownika który dobrze pracuje to sie szanuje, nie straszy, nie wykorzystuje - tak sie pracuje w maszzap u dyr. P :) bua ha ha ha .... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem to paru moich znajomych znalazło pracę przez takie własnie targi. mi się udało samej znaleźć miejsce na staż, ale teraz czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna i bardzo się denerwuję. poczytałam jak powinnam się przygotować:blog.impel.pl/rozmowa-kwalifikacyjna-na-staz i mam nadzieję,że się uda dostać tą pracę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...