Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
targi czego? czy ktoś na poprzednich edycjach coś utargował? agencje pracy tymczasowej? urząd pracy? park technologiczny? co oni oferują? same staże? praca dla wykwalifikowanych pracowników za najniższa krajowa, albo i niżej w przypadku stażu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te "targi pracy" to szopka bez pokrycia z rzeczywistością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedź na chacie robota przyjdzie do Ciebie !!!! Co za matoły ręce opadają.Od stażu trzeba zacząć. Co standard musi być ? 10 tys na rękę samochód służbowy prywatna opieka lekarska i dom z ogrodem. Może pokaż gębę pochwal się mózgiem jedno z drugim to cie ktoś kupi. Niee po co, lepiej skrytykować. A może mózgu brak ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochany/na, oczywiście, ze staż dla młodzieży to doskonały początek, ja miałem na myśli proponowanie stażu komuś z minimum 10-cio letnim STAŻEM, ale pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie liczcie na staż nawet. Nie wspomnę o pracę. CHodziłem na to zjawisko jak jeszcze było w domu chemika i na hali. NIE WARTO. Warto natomiast zakasać rękawy i samemu szukać stażu czy też pracy po znajomościach :) Nie zamydlajcie oczu zdesperowanym ludziom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...