Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TAXI OKEY TO NAJGORSZA I NAJDROŻSZA KORPORACJA W PUŁAWACH.TAK RŻNĄ KLIJENTÓW NA KASĘ,ŻE AŻ MIŁO.NAJGOZEJ OSZUKUJĄ KLIJENTÓW WRACAJĄCYCH Z IMPREZ.SAM MIAŁEM ZAPŁACIĆ 40ZŁ ZA PRZEJAZD PRZEZ MIASTO,ALE SIĘ NIE DAŁEM. NAJGORSZA JEST BIAŁA ALHAMBRA I NA NIĄ SZCZEGÓLNIE UWAŻAJCIE. POZDRAWIAM !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tak, ponieważ jestem bardzo ciekawa jak to jest naprawdę, no bo nigdy nie wiadomo która wypowiedź jest prawda a która wypowiedzia taksówkarza, od dziś robię eksperyment, z tego samego miejsca wrócę do domu po tej samej trasie, za każdym razem inną korporacją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koledze MAXIMUSOWI to radzę zajrzeć do slownika i zobaczyc jak sie pisze slowo KLIENT oraz paru innych slow, a pani GOSC, zeby sprawdzila czas trwania kursu, bo kazda minuta postoju nawet na swiatlach to okolo 50 groszy. Wtedy dopiero bedzie prawdziwe odzwierciedlenie kosztu przejazdu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty koles o pseudo puawiam to mam rozumiec ze sam w okeyu na taryfie siedzisz wiec sie nie odzywaj bo to co napisali ponizej to jest prawda tylko raz jechalem z okeyem wieczorem z pkp i to byl moj ostatni raz zaplacilem 3 zlote wiecej niz z inna korporacja wiec gon sie fiucie jak ci sie opinia klientow nie podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego najlepiej wracac po pijaku.wszystko jedno kto siedzi za sterem i czym jedziesz.i tak zedrze z Ciebie:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nieprawda... Okey to w porządku goście.Raz a nawet trzy razy jak miałam problemy z odpaleniem auta to kto pomógł???? Właśnie taxi okey. Oni przez radio porozumieli sie i podjechał pan z kablami,odpalił,poczekał aż ja sama potem odpalę. Taxi na Kołłataja nawet nie zareagowało,podeszłam a pan rozłożył ręce i nie zapytał kolegów,taxi mercedes porażka bo od razu powiedział NIE MA i położył słuchawkę.Taxi na PCK szukało i znalazło jak już odjechałam. Często jeżdzę okejem dzwoniąc po nich i nigdy nie miałam cyrków.Uważam,że oni sa w porządku. Czy taxi wisła to to samo co okey???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A koledze Puawiakowi zanim innych zacznie uczyć poprawnie pisać proponowałabym, aby najpierw sam się nauczył używać polskich liter tj. ł,ę itd. bo na razie to jego wypowiedź brzmi trochę nie po polsku. A co do korporacji OKEY to zgadzm się z innymi. Jest to najdroższa korporacja w Puławach. U nich za kurs w zwykły dzień tygodnia trzeba zapłacić więcej niż za ten sam kurs z taxi z Kąłłątaja w sobotę w nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kąłłątaja" dobre,dobre A innych starasz się pouczać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blue napisał:
A nieprawda... Okey to w porządku goście.Raz a nawet trzy razy jak miałam problemy z odpaleniem auta to kto pomógł???? Właśnie taxi okey. Oni przez radio porozumieli sie i podjechał pan z kablami,odpalił,poczekał aż ja sama potem odpalę. Taxi na Kołłataja nawet nie zareagowało,podeszłam a pan rozłożył ręce i nie zapytał kolegów,taxi mercedes porażka bo od razu powiedział NIE MA i położył słuchawkę.Taxi na PCK szukało i znalazło jak już odjechałam. Często jeżdzę okejem dzwoniąc po nich i nigdy nie miałam cyrków.Uważam,że oni sa w porządku. Czy taxi wisła to to samo co okey???
nie "podeszłem" tylko podszedłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODESZŁAM, bo jestem kobietą Panie Poprawny:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrób sobie auto,bo taxi to nie auto serwis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to znaczy "zrób sobie"? Tobie matole w życiu nie zalało świec,nie padł akumulator? Pewnie małolat swego auta nie ma,na prawko za młody a jak będzie większy to tatuś da pokierować furmanką. Skoro z autem coś sie dzieje błahego to taksówkarze chętnie pomagają. W czasch komuny kto znał wszystkie ciemne sprawki(czyt.meliny,bur...kantory?) Puknij się w główkę dzieciaku bo w warsztacie to wymieniam tylko opony na zimowe/letnie.Auto jak się psuje idzie do żyda a ja kupuję nowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to miło ze ludzie nawet czytać nie umieją!! A tak ogólnie to teraz taksówką można nawet dzieci do przedszkola odwieźć, oczywiście nie osobiście tylko taksówkarz odprowadza. Nie komentuje tego pomysłu ale skoro można tak to dlaczego nie możne taki taksiarz kabli podpiąć do akumulatora klientowi który tego potrzebuje?? Przecież to dla niego chajsy. Popieram PANIĄ wyżej tłuczki. A wypowiadając się na ogólny temat to OKEY jest najlepszą korporacją w mieście!! I nic tego nie zmieni. Przynajmniej wiedzą gdzie są nowo wybudowane ulice a nie jak na świąteczny obiad jechałem to typ nawet z tego MERCEDES TAXI nie wiedział gdzie ulica jest!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...