Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Teść, co zabił zięcia, aresztowany

Utworzony przez OLO, 24 września 2008 o 07:30 Powrót do artykułu
Ależ ludziom nerwy puszczają, że dochodzi do takich przeraźliwych zbrodni..... ciężko to wszystko pojąć by kłótnia tak się kończyła..... Ludzie - weźcie te nerwy w konserwy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Znałam Marcina i to był naprwawde spokojny chłopak .Wyrazy współczucia dla rodziny.
0
Taki spokojny chłopak niecały rok po ślubie
0
Straszna zbrodnia. Ale sposób przekazania informacji równie straszny. "Teść, co zabił zięcia, aresztowany". A może jednak "Teść, który zabił zięcia, aresztowany" ? Pisać każdy może jak widać.
0
Marcinku!Pokój Twojej duszy!Koledzy i koleżanki z Garbowa
0
Ślusarz należy pisać przez rz, a nie sz. Czeski profesjonalizm. Błędy na poziomie podstawówki.
0
Jak to w katolickiej rodzinie.
0
Wielka szkoda. Pracowałem z Marcinem w firmie. Spoczywaj w pokoju.
0
błędy to na prawdę poboczny wątek.tu głównie chodzi o to co się stało!!!
0
Pokój jego duszy!! Znałem go, to był chłopak który zawsze chodził uśmiechnięty, nigdy nikomu nie zrobił krzywdy, zawsze miał otwarta pomocna dłoń dla ludzi, po prostu Skarb! a tu taka tragedia. Jestem pewien że trafi do nieba! Spoczywaj w pokoju Marcinie.
0
reniu trzymaj sie. wyrazy wielkiego wspolczucia
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: