Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tiry na tory! To co się dzieje na krajowej 12-stce i 17-stce woła o pomstę do nieba. Oprócz TIR-ów najwięksi drogowi bandyci jeżdżą na blachach WG, LSW no i oczywiście wszelkich flotowych - najwięksi "miszczowie" kierownicy to paniusie w białych pandach z antenką CB albo lalusie w fabiach, tudzież astrach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kris~ napisał:
Tiry na tory! To co się dzieje na krajowej 12-stce i 17-stce woła o pomstę do nieba. Oprócz TIR-ów najwięksi drogowi bandyci jeżdżą na blachach WG, LSW no i oczywiście wszelkich flotowych - najwięksi "miszczowie" kierownicy to paniusie w białych pandach z antenką CB albo lalusie w fabiach, tudzież astrach.
Ty czym jeździsz mistrzu kierownicy? Fabią czy astrą. Poza tym siedziałeś kiedyś za kierownicą TIR-a, że się tak wypowiadasz? Oni muszą zrobić miesięcznie tyle km co ty rocznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaaa znalazl sie taki co wyjezdza w niedziele ze wsi Lublin na wies do rodziny i tu wypisuje... polecam usiasc za kierownica tira... jezdze osobówką ale jestem z Wami duze mobile tak mam blachy LSW i jestem z tego dumny pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Marcin~ napisał:
Ty czym jeździsz mistrzu kierownicy? Fabią czy astrą. Poza tym siedziałeś kiedyś za kierownicą TIR-a, że się tak wypowiadasz? Oni muszą zrobić miesięcznie tyle km co ty rocznie
a co kogo to obchodzi kto czym jezdzi i ile km pokonuje ale kierowcy tirow sa grupa naj mniej uprzejma na drogach i to jest fakt uwazaja sie nie wiadomo za kogo istna wies ale nie mowie o wszystkich zdarzaja sie kukllturalni i myslacy a wlasnie od kierowcow tirow z uwagi na ilosc godzin spedzonych za kierownica powinni inni czerpac przyklad ale nie wolno tego robic bo to sa w wiekszosci sfrustrowani ludzie z kompleksami a z twojej wypowiedzi wnioskuje ze nalezysz do tej pierwszej grupy /czyt. wies/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kris~ napisał:
Tiry na tory! To co się dzieje na krajowej 12-stce i 17-stce woła o pomstę do nieba. Oprócz TIR-ów najwięksi drogowi bandyci jeżdżą na blachach WG, LSW no i oczywiście wszelkich flotowych - najwięksi "miszczowie" kierownicy to paniusie w białych pandach z antenką CB albo lalusie w fabiach, tudzież astrach.
Kolego widać że jesteś kierowcą z prawego fotela Powiem to jeszcze raz 90% wypadków z udziałem TIRówi osobówek to wina aut OSOBOWYCH .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
a co kogo to obchodzi kto czym jezdzi i ile km pokonuje ale kierowcy tirow sa grupa naj mniej uprzejma na drogach i to jest fakt uwazaja sie nie wiadomo za kogo istna wies ale nie mowie o wszystkich zdarzaja sie kukllturalni i myslacy a wlasnie od kierowcow tirow z uwagi na ilosc godzin spedzonych za kierownica powinni inni czerpac przyklad ale nie wolno tego robic bo to sa w wiekszosci sfrustrowani ludzie z kompleksami a z twojej wypowiedzi wnioskuje ze nalezysz do tej pierwszej grupy /czyt. wies/.
Kolego jak jesteś taki cwany to zapraszam na zestaw 40 tonowy i 18,5 metrowy zobaczymy jaki będziesz cwany jak ci przyjdzie hamować robic margines innym zobaczył byś jaki to jest stres, jak jakiś cham wyprzedza i hamuje przed zderzakiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO LUBELSKICH DROGACH NIE POWINNY JEŻDZIĆ tzw.TIRY GDYŻ JEST ZA MAŁO DRÓG I SĄ ZA WĄSKIE. PONADTO JAKO MOCNIEJSI JEŻDŻĄ PO LINIACH ŚRODKOWYCH NAWET JE PRZEKRACZAJĄC PRZY WYMIJANIU, NIE ZWAŻAJĄ NA INNYCH UŻYTKOWNIKÓW DRÓG.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kolego jak jesteś taki cwany to zapraszam na zestaw 40 tonowy i 18,5 metrowy zobaczymy jaki będziesz cwany jak ci przyjdzie hamować robic margines innym zobaczył byś jaki to jest stres, jak jakiś cham wyprzedza i hamuje przed zderzakiem
Kolego z TIRA najgorsze jak jadą 2 tiry obok siebie i nie mogą ustalić który ma pierwszy jechać, było to w nocy cała droga zablokowana przez ok 15 km . Jednak TIRAMI powinni jeździć ludzie w pełni dorośli nie tylko fizycznie ale psychicznie i społecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałam o godzinie 11 i jeszcze korki były gigantyczne...więc ja nie wiem co oni tak długo tam robili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
a co kogo to obchodzi kto czym jezdzi i ile km pokonuje ale kierowcy tirow sa grupa naj mniej uprzejma na drogach i to jest fakt uwazaja sie nie wiadomo za kogo istna wies ale nie mowie o wszystkich zdarzaja sie kukllturalni i myslacy a wlasnie od kierowcow tirow z uwagi na ilosc godzin spedzonych za kierownica powinni inni czerpac przyklad ale nie wolno tego robic bo to sa w wiekszosci sfrustrowani ludzie z kompleksami a z twojej wypowiedzi wnioskuje ze nalezysz do tej pierwszej grupy /czyt. wies/.
moim zdaniem to lubelskich taksiarzy na przeszkolenie powninni wziac czepcie sie ich a nie tirów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co tu roztrząsać tematu kto jest lepszym kierowcą. Jakby ktoś z was troche znał zagadnienie to wiedzieli byście, że ten odcinek trasy Lublin - Warszawa jest jednym z najbardziej niebezpiecznych i generujący wypadki i kolizje róznego rodzaju. Wystarczy poczytać statystyki albo zapytać sie p.Zarychty ze Śniadówki (to jego pojazdy pomocy drogowej widać na zdjęciach) ile tam jest tych zdarzeń. Sam osobiście byłem już kilkanaście razy świadkiem róznego rodzaju zdarzeń na tym odcinku drogi pomiędzy Kurowem a Żyrzynem. Puki drogowcy nie zrobią czegoś z tymi koleinami i nawierzchnią tej drogi puty co chwile będziemy stać tam w korkach i czytać w gazetach takie właśnie artykuły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem ok. 6:30 obok tego wypadku... Osobówka- masakra... Zastanawiałem się, czy kierowca przeżył. A jednak piszą, że wyszedł z tego bez poważniejszych obrażeń. Przez CB mówili, że "osobówka" wymusił na TIRze pierwszeństwo... Warunki rano na drodze były fatalne, więc nic tu do rzeczy mają koleiny, oraz nawierzchnia. Potrzebna była tylko rozwaga...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...