Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To może być gorąca sesja o reformie edukacji w Puławach. Są dwa projekty uchwał

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lutego 2017 r. o 23:53 Powrót do artykułu
A gdzie w tym wszystkim jest Grobel? Dlaczego od wielu miesięcy nie wypowiedział się w tak ważnej sprawie? Dlaczego milczy? Żeby potem gdy sie uda, to zabłysnąć i twierdzić ze to on sprawił, ze zbawca i wybawiciel narodu puławskiego? Jak nie wyjdzie to uciec od odpowiedzialności i zdezerterować za czyjeś plecy? Wtedy zaczną się oskarżenia i plucie jadem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dobra Zmiana" będzie nas sporo kosztowała. Co jeszcze wymyślą? Będą wybory to będzie okazja rozliczyć tą "Dobrą Zmianę"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie. Pan prezydent Grobel wziął na przeczekanie? Jak trudny temat to nagle woda w usta? Nie tego się spodziewałem po prezydencie mojego miasta. Nieładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to nie Grobel wymyślił tą bałagan tylko rząd. Niech Zalewska decyduje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klasy sportowe w sp 10 lub sp 11bo maja baseny i super boiska a nie w SP 5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmiany są po to by szkoły rozdzielić - podstawówkę od liceum. W przeciwnym razie reforma niczemu nie służy - tylko zmianie nazwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkołę pokazano to już wiadomo ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja chodziłem do KEN, kiedy podstawówka ośmioklasowa i liceum funkcjonowały razem, a kadra dydaktyczna uczyła i tu i tu. Przeżyłem. Ale nie to mnie martwi. Ważniejsze, że będę zmuszony zacząć indywidualne nauczanie syna, bo z pisowskim, haniebnym planem przeinaczania historii i wiedzy o społeczeństwie nie ma innej możliwości. Na szczęście mama dziecka jest laureatem krajowym olimpiady historycznej, a ja filozofem społecznym i PiS nam głupot nie wciśnie :P Chyba PiS nie przewidział, że rodzice dzieci są wykształceni, w przeciwieństwie do Minister Edukacji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można dopuścić do takiej sytuacji aby dzieci 7 letnie przebywały w gronie licealistów nie mówiąc już o kosztach dostosowania szkoły do maluchów. Idąc takim tokiem myślenia, że to licea i jak niektórzy twierdzą lepszy start dla dzieci to może utworzyć podstawówkę w Puławskiej Szkole Wyższej???????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem całej tej sytuacji "dla dobra" dzieci z jednej strony 500+ z drugiej strony nauka maluchów w szkołach gdzie jest dorosła młodzież to znaczy, że bilans jest 0 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ale to nie Grobel wymyślił tą bałagan tylko rząd. Niech Zalewska decyduje.
Ale to Grobel jest prezydentem miasta i po to został wybrany ze powinien wyrazić jasno swoje stanowisko a nie przez kilka miesięcy nie wypowiedział się w tak ważnej i kluczowej sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ale to Grobel jest prezydentem miasta i po to został wybrany ze powinien wyrazić jasno swoje stanowisko a nie przez kilka miesięcy nie wypowiedział się w tak ważnej i kluczowej sprawie" Jak to nie?! Przecież były przedstawiane projekty nowego podziału szkół. Zaglądałeś na portal UM? Confusion will be your epitaf...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem całej tej sytuacji "dla dobra" dzieci z jednej strony 500+ z drugiej strony nauka maluchów w szkołach gdzie jest dorosła młodzież to znaczy, że bilans jest 0 ? Czy to dzieci będą na - , a kadra z LO na + ///////////////????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"Ale to Grobel jest prezydentem miasta i po to został wybrany ze powinien wyrazić jasno swoje stanowisko a nie przez kilka miesięcy nie wypowiedział się w tak ważnej i kluczowej sprawie" Jak to nie?! Przecież były przedstawiane projekty nowego podziału szkół. Zaglądałeś na portal UM? Confusion will be your epitaf...
Projekty podziału szkół wypracował zespół  oświatowy czyli dyrektorzy szkół i Wójcikowa. Przedstawili z 10 wariantów podziału szkół i bądź tu mądry! Od prezydenta miasta, sprawie tak niezwykłej wagi, oczekiwałabym wskazówki, który wariant wg niego jest tym właściwym. Do takich spraw został min wybrany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J. Grobel to pierwszy poleci przeciąć jakąś wstęgę w szkole, otworzy i zamknie rok szkolny, poleci cos powie przy uroczystej, wzniosłej okazji np na jubileuszu szkoły czy rozdaniu nagród w DCH. Sfotografują go tam z tym sztucznym uśmeichem w otoczeniu dzieci. Ludzie zawsze go będą kojarzyć z czymś miłym i wybiorą po raz setny. Ale gdy trzeba podjąć trudna i dla niektórych niepopularna decyzje, to gdzie jest Grobel?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybór naprawdę trudny i bardzo ważny. Dlatego liczę że dziś na sesji, pan Janusz Grobel pokaże jakim jest naprawdę człowiekiem. Zrobi więc to co do niego należy i jednak zajmie jednoznaczne stanowisko. Określi wyraźnie który wariant jest dla niego najlepszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to da jak i tak decyzje podejmują radni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję ze moje małe dzieci nie będą chodzić razem z młodzieżą do jednej szkoły, przecież reforma miała to zmienić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kim on jest? Chyba prezydentem a nie bufetowym? Czy jego głos nie ma znaczenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo da. Pokaże ze jest prezydentem naszego miasta a nie bazylem chowającym się za plecami innych. Chyba ma jaja i odwagę spojrzeć nawet najtrudniejszej prawdzie w oczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...