Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

torty

Utworzony przez gość, 4 sierpnia 2011 r. o 17:42
Piekę torty na komunię, chrzciny,urodziny. Cena 25 kg. Kontakt: jagus198201@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście dla zainteresowanych przesyłam zdjęcia tortów na maila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5. Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez Użytkownika Forum wpisów o charakterze reklamowym oraz linków do stron, których tematyka związana jest z nielegalnym rozpowszechnianiem oprogramowania i innych dzieł objętych prawem autorskim. http://forum.dziennikwschodni.pl/regulamin.html
Ostatnio edytowany 4 sierpnia 2011 r. o 22:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do abc. A co w dzisiejszych czasach nie jest reklamą. Mamy trudne czasy każdy chce sobie dorobić. Przejrzyj forum i popatrz jak dużo jest tu treści reklamowych tylko inaczej sformowanych. Wystarczyłoby aby ta pani zadała pytanie kogo znacie kto piecze swojskie torty i podałaby się za kogoś z użytkowników forum podając swój nr telefonu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym je chętnie i szybko stąd wywalił, o to się nie martw :> ...a od reklam są inne miejsca, tylko jakoś nikt nie raczy z nich zacząć korzystać. Bleeeeee...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam. Rzeczywiście nie doczytałam regulaminu. Moja wina ale to nie znaczy żeby mnie zaraz zgnębić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Piekę torty na komunię, chrzciny,urodziny. Cena 25 kg. Kontakt: jagus198201@wp.pl
Grupa: Goście Napisano 04 sierpień 2011 - 17:42 #1 Piekę torty na komunię, chrzciny,urodziny. Cena 25 kg. Kontakt: jagus198201@wp.pl 0 Popieram Cię z całego serca . Zapisałam namiary . Jeśli będę potrzebowała - zgłoszę się .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zna ktoś cukiernie pod adresem. Chciałem od nich zamówić tort, ale nie wiem czy są oni godni, żeby złożyć u nich zamówienie. Słucham Waszych opinii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...