Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tour de Lubelskie polonezem czas zacząć

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 września 2016 o 15:06 Powrót do artykułu
Szerokiej drogi!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
co za sensacja.... w zeszłym roku maluchem byłem nad morzem...
0
łoł...coz za niesamowity wyczyn.Nie wiem coz tak urzekło redakcje,ze postanowiła opisac to historyczne wydarzenie....kur..a ludzie 126p jezdzili do Bułgarii!!!!
0
Ile jeszcze razy zamierzasz pisać o tym samym.? Najlepiej to jedź za nim i z każdego dnia rób fotoreportaż. Na rozkładówkę jak się patrzy.
0
75 tys. przebiegu to faktycznie tyle co nic skoro często przy 100 tys. silnik wymagał kapitalnego remontu
0
Rozumiem, jakby to była podróż rowerem dookoła woj. lubelskiego, ale... samochodem????? No bez jaj...
0
Brawo Ty! Nie słuchaj i nie czytaj głupich komentarzy głupich i zazdrosnych ludzi. Rób swoje!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: