Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragedia na drodze w Puławach - tir zabił pieszą

Utworzony przez olo, 7 września 2010 r. o 08:17 Powrót do artykułu
Efekty jazdy TIRÓW przez miasto. Skracają sobie drogę jadąc obwodnicą z Radomia na Lublin. Zamiast jechać przez Żyrzyn.... Skrócł przy okazji życie niewinnej, biednej kobiecie. Tragedia. Policjanci, czy kto tam mata władzę w tym mieście - weźcie się na boga za te TIRy. Niemoc Niemoc Niemoc, A Tiry jadą i jadą.... PS. Wspomnę śmiertelny wypadek na ulicy Sieroszewskiego. Dochodziło tu już do wielu stłuczek i dopiero po tym wypadku śmiertelnym (niedawno) postawili znak STOP. Czy w tym kraju naprawdę trzeba zabić iluś tam obywateli zanim ktoś w końcu ruszy ręką....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda te tiry w mieście to plaga grzeją a na przejściu ledwo wyhamują bo to siła rozpędu ,masa ich pcha dalej,więc gdzie policja która powinna ich karać za wjazd do miasta mandatami szybko by sobie przez radyjko podali wiadomość i żaden by nie wjechał do miasta.Ile jeszcze ludzi musi zginąć by coś drgnęło w tej sprawie?.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zauważył pieszej? a światła czerwonego też nie zauważył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Babcie kanikadze juz tak chodza. Ładują się na przejście nie patrząc czy coś jedize czy nie bo "jestem stara i mam pierwszeństwo". A TIR w miejscu nie stanie. Pozdrawiam wszystkich kierowcó
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To deb*** który pisze że warunki atmosferyczne były przyczyną że kierowca przejechał przechodnia.Jeżeli warunki atmosferyczne są trudne to kierowca nie powinien jechać a nie rozjeżdżać pieszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co sie orientuję,to o 5-30 sygnalizacja świetlna jest jeszcze wyłączona,a to błąd bo dużo ludzi jeździ na 6 na Azoty i ruch o tej porze jest duży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiedzący z lub napisał:
To deb*** który pisze że warunki atmosferyczne były przyczyną że kierowca przejechał przechodnia.Jeżeli warunki atmosferyczne są trudne to kierowca nie powinien jechać a nie rozjeżdżać pieszych.
napisane jest 'jedną z przyczyn'.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak to jest... Jak jest obwodnica obok miasta, to TIR-y choć nie maja potrzeby wjazdu do miasta to i tak ciągną się przez miasto całą dobę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tiry na tory! http://www.tirynatory.pl/przylacz-sie/podpisz-petycje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zacznijmy od tego ze to nie był żaden tir tylko samochód firmy kurierskiej z łodzi. Widziałam na własne oczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i kiedy do cholery będzie druga część obwodnicy. A nawet przed jej ukończeniem powinno sie skierować ruch z Kurowa na Żyrzyn a nie przez Puławy. Policjanci chyba śpią, bo ja często widzę (szczegolnie wieczorem) Tir-y smigajace dalej ul. Słowackiego, pomimo zakazu. I ciekawe ile jeszcze śmierci musi być, żeby komuś takie proste rozwiązania przyszły do głowy. Przez Żyrzyn do obwodnicy jest z Kurowa o około 7 km dalej niż przez Puławy. Warto ryzykować życie ludzi dla tych paru kilometrów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samochód firmy kurierskiej z łodzi...też widziałam,mały nie był i RACZEJ przypominał tira a nie "samochód" /pojęcie względne/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by policjańci kolego spali to wtedy dopiero byś zobaczyl samowolkę. A ulica Słowackiego mogą jeździć Tiry które przewoża materiały niebespieczne wręcz mają taki obowiązek bo miasto dla nich jest zamknięte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albacor napisał:
No i kiedy do cholery będzie druga część obwodnicy. A nawet przed jej ukończeniem powinno sie skierować ruch z Kurowa na Żyrzyn a nie przez Puławy. Policjanci chyba śpią, bo ja często widzę (szczegolnie wieczorem) Tir-y smigajace dalej ul. Słowackiego, pomimo zakazu. I ciekawe ile jeszcze śmierci musi być, żeby komuś takie proste rozwiązania przyszły do głowy. Przez Żyrzyn do obwodnicy jest z Kurowa o około 7 km dalej niż przez Puławy. Warto ryzykować życie ludzi dla tych paru kilometrów?
7 km x 2 (razy dziennie) x 30 (dni) = 420 km 420 km x 35 l/100 km = 147 l 147 l x 4 zł/l = 588 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hitchhiker napisał:
Babcie kanikadze juz tak chodza. Ładują się na przejście nie patrząc czy coś jedize czy nie bo "jestem stara i mam pierwszeństwo". A TIR w miejscu nie stanie. Pozdrawiam wszystkich kierowcó
Chcesz dowcipem błysnąć a nie wiesz jak napisać.Co to wg.ciebie "kanikadze" bo ja to słyszałam o kamikadze.Dokształć się zanim coś napiszesz bzdurnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak szczerze mówiąć to ok tej godziny wtedy jechałam piłsudskiego. O 5,26 światła uliczne jeszcze były włączone a za kilka minut zgasły, padał deszcz, ślisko i .... ciemno. Może zderzenie tych wszystkich negatywnych...i skutek. Współczuję kierowcy, młody... a to że tirem jechał to nie problem, osobówki też często powodują nieszczęsne wypadki. Fakt jeest faktem były bardzo złe warunki. Przejeżdzałam tamtędy nawet jeszcze policji i pogotowia nie było, pomimo że szpital za"ścianą"... o tej porze na lubelskiej już sygnalizacja działa a tu nie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądrzy wy jestescie ? Wy byliście kiedyś na Partyzantów. ? na tej ulicy nie tylko sa przejścia z sygnalizacją. Może to nie było na przejściu ze światłami. A grunt to coś pier***ić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mądry to raczej ty nie jestes.Jak bys widział gdzie to było to bys nie pisał smętów.A fakt ze jeszcze światła nie działały juz pomine bo juz dużo ludzi o tym napisało,ktorzy widzieli to zdarzenie.Wiec idz juz spac chłopcze i nie katuj sobie kompa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puławiak napisał:
mądry to raczej ty nie jestes.Jak bys widział gdzie to było to bys nie pisał smętów.A fakt ze jeszcze światła nie działały juz pomine bo juz dużo ludzi o tym napisało,ktorzy widzieli to zdarzenie.Wiec idz juz spac chłopcze i nie katuj sobie kompa.
durniu ty a gdzie jest napisane Na którym to przejściu było ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
from toleranted napisał:
durniu ty a gdzie jest napisane Na którym to przejściu było ?
Kultura w dyskusji obowiązuje.Światła są w nocy włączane na migające żółte co oznacza,że trzeba zachować uwagę ze strony pieszych jak i kierowców.I tak mogło być w tym przypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...