Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragedia w Dęblinie. Trzy osoby zginęły w pożarze

Utworzony przez ~Grzegorz~, 2 listopada 2009 r. o 19:42 Powrót do artykułu
Dla mnie istnieja dwie wersje przyczyny tragedii : facet popełnia morderstwo i pozoruje wybuch, mówi o nim i widzi zwłoki syna w oknie. Otóż wybuchu gazu nie było tylko pożar. Gdyby doszło do wybuchu gazy zapewniam że otwór tzw. odciażajacy, jakim jest otwór okienny nie zawierał by nic tj. po wybuchu gazy nic w otworze by się nie znajdowało (zwłoki syna), natomiast pożar i jego nawet najszybszy rozwój (rozprzestrzeniani) w dodatku w dzień i pod warunkiem - drzwi musiały by być drożne pozwoliły by na opuszczenie choć jednej osobie mieszkania (w najtragiczniejszym scenariuszu). Druga zaś wersja wprowadzająca słuchacza w błąd to to że facet doznał szoku i widział (dzwonił) co podświadomość podpowiedziała. Wywiad srodowiskowy i szczegółowe oględziny miejsca tragedii przez specjalistę d/s ochrony p.poż. wyjaśnia zapewne przyczynowość powstania pożaru lub ewentualny jego zaplanowany motyw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzdury piszesz, i wiem od kolegów Karola, że to z innej beczki porachunki nie Ojciec morderca....!!!!!! Nim kogos oskarzysz pomysl trrszke, zbierz fakty nie oczerniasz Bogu Ducha winnego człowieka!! Wyrazy wspolczucia dla rodziny!! ;-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Grzegorz aż krew mnie zalewa od tych bzdur. Mądrala sie znalazl... sprawdz fakty pisz..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mafia... tyle na tentemat ogladajcie panorame lubelska o 21:45 wywwiad z..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalem go jakies 8 lat, nigdy o nim nie zapomne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Karola Kolega i jego Ojciec nie ma z tym nic wspolnego.{*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz Dla mnie to ty jestes Idiotą zastanów sie co piszesz !!!!!!!! Karol[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj w pokoju Karol to już nie będzie ta sama klasa [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w klasie będzie inaczej bez Karola [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez Ciebie to nibedzie ta sama klasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie to nie ojciec jest temu winien...tylko jakieś porachunki..Ci co znają sytuacje powienni też nie zapomianć o tym co było ze 3 lata temu ...jak spalono im samochód.. Wyrazy wspołczucia[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąsiadka to niebyło 3 lata temu tylko około 8 miesięcy temu . A samochód im spalono i psa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możliwe że i 8 miesięcy temu...słuszna uwaga z psem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie dziwne są te niby podejrzenia o mafii...Dla mnie to był bardzo spokojna i zwyczajna rodzina,z tego co wiem to Ojciec pracował na koleji i sam utrzymywał rodzine..więc niby czym miał by sobie zasłużyć na coś takiegi:( Kto mógł coś takiego zrobić??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez kitów to nie bedzie ta sama klasa.... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** dlaczego on?? ;( i nie pier***cie głupot jeśli gówno wiecie... trzeba było znać jego sytuację rodzinną a nie teraz wymyślać... wasze przypuszczenia go nie zwrócą a tylko pogrążą jego bliskich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kajojina napisał:
ku*** dlaczego on?? ;( i nie pier***cie głupot jeśli gówno wiecie... trzeba było znać jego sytuację rodzinną a nie teraz wymyślać... wasze przypuszczenia go nie zwrócą a tylko pogrążą jego bliskich...
Sama g*** wiesz ! Teraz to znalazła się wielka koleżanka Karola... W całej tej sprawie zginęli niewinni ludzie. Tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja słyszałam coś o tym, że zięć tych państwa miał jakieś porachunki z mafią. On jest podobno właścicielem pizzerri Figaro w Dęblinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestancie pisac glupstwa... kazdy teraz wielki kolega i znawca teatu. Dajcie spokoj tym ludziom, zajmijcie sie swoimi sprawami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
przestancie pisac glupstwa... kazdy teraz wielki kolega i znawca teatu. Dajcie spokoj tym ludziom, zajmijcie sie swoimi sprawami
bo ty się niby swoimi tylko zajmujesz... jassne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...